شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 145036 | |

ارومیه|استاندار آذربایجان غربی گفت: در سفر رییس‌جمهور به استان ۲۷ پروژه بزرگ افتتاح می‌شود.

افتتاح 27 پروژه

با حضور رییس‌جمهور

ارومیه|استاندار آذربایجان غربی گفت: در سفر رییس‌جمهور به استان ۲۷ پروژه بزرگ افتتاح می‌شود. محمدمهدی شهریاری در جمع خبرنگاران از سفر قریب الوقوع حجت‌الاسلام روحانی رییس‌جمهوری اسلامی ایران به آذربایجان غربی خبر داد و گفت: در این سفر ۲۷ طرح و پروژه که مهم‌ترین آنها پروژه عظیم سد کرم آباد است با ۴,۴۶۵ میلیارد تومان اعتبار به بهره‌برداری می‌رسد. وی به دیگر پروژه‌های افتتاحی استان در سفر رییس‌جمهور نیز اشاره کرد و افزود: در این سفر علاوه بر بهره‌برداری و آبگیری از سد کرم آباد پلدشت با ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار، چندین پروژه در بخش کشاورزی با ۴۳۹ میلیارد تومان اعتبار، چند پروژه مخابراتی با ۱۸۵ میلیارد تومان اعتبار و تعدادی پروژه ورزشی از جمله استادیوم ۵ هزار نفری سلماس با مجموع ۵۷ میلیارد تومان اعتبار به بهره‌برداری خواهند رسید.

تقدیر استاندار از شهردار اصفهان برای کمک به سیل‌زدگان

اصفهان|استاندار اصفهان در چهاردهمین جشنواره روابط عمومی‌های استان با اهدای لوح و شمایل ویژه، از دکتر نوروزی شهردار اصفهان برای حضور ویژه شهردار و نیروهای پشتیبانی و امدادرسانی شهرداری اصفهان در استان‌های درگیر سیل در نوروز امسال تقدیر کرد.  این تقدیر به پاس توسعه دیپلماسی شهری و ارتباطات استانی و انجام مسوولیت اجتماعی در بحران استان‌های درگیر سیل انجام شد.  در بخشی از متن تقدیر استاندار اصفهان آمده است: اینجانب مراتب سپاس و قدردانی خود را از تلاش بی‌دریغ شما و مجموعه تحت مدیریت، در همیاری و همراهی به هموطنان استان‌های سیل زده در بهار ١٣٩٨، اعلام داشته و امیدوارم خداوند متعال، بهروزی و موفقیت را توشه راهتان سازد.

پیدا شدن سر و کله گوشت تنظیم بازار در مشهد

مشهد|مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان شمالی گفت: طبق بررسی‌های صورت گرفته مشاهده شده که افرادی گوشت تنظیم بازار را جمع‌آوری می‌کنند و به بازاری غیر از خراسان شمالی و به مشهد منتقل می‌کنند. سید جواد سید الموسوی در جلسه تنظیم بازار استان افزود: این گوشت‌ها برای مصرف رستوران‌ها به این شهر منتقل می‌شود.وی ادامه داد: در این ارتباط پرونده‌هایی نیز تشکیل شده است.سید الموسوی با اشاره به اینکه هدف از توزیع اقلام یارانه‌ای همچون گوشت، شکر و … رسیدن به دست افراد محروم و همچنین تعادل بخشی به قیمت‌ها در بازار بوده است، اظهار کرد: مقدار قابل توجهی گوشت توزیع شده است. وی ادامه داد: با توزیع این گوشت‌ها باید میزان تقاضا کم و قیمت این کالا نیز کاهش یابد اما نه تنها شاهد کاهش مصرف نبوده‌ایم بلکه شاهد افزایش هستیم.

مدیرعامل بانک رفاه: نقش روابط عمومی در تعالی سازمان

 مدیرعامل بانک رفاه گفت: حوزه روابط عمومی علاوه براینکه زبان گویای سازمان در عرصه اجتماع و حافظ منافع آن نزد افکار عمومی جامعه است، در بعد درون سازمانی و تلطیف فضای آن نقش ویژه و مهمی ایفا می‌کند. این حوزه در درون سازمان منجر به ایجاد تقارن اطلاعاتی و گفتمان سازمانی، همگرایی و انسجام می‌شود و فرهنگ سازمان را تقویت می‌بخشد. سهمانی در مراسم گرامیداشت هفته روابط عمومی که 29 اردیبهشت ماه سال جاری در هتل المپیک و با حضور اساتید مطرح و چهره‌های ماندگار عرصه مدیریت رسانه، ارتباطات و اطلاع‌رسانی نظیر پروفسور بیان، پروفسورفرهنگی، دکتر افخمی و تنی چند از اندیشمندان و فعالان صنعت روابط عمومی و رسانه برگزار شد با بیان این مطلب و گرامیداشت هفته روابط عمومی گفت: امروزه نقش و جایگاه روابط عمومی‌ها بیش از گذشته احساس می‌شود؛ به ویژه این نقش و جایگاه در نظام بانکداری بسیار محسوس و تاثیرگذار است. مدیرعامل بانک رفاه کارگران با بیان اینکه نظام بانکی به واسطه ماهیت ویژه خود و تعامل با طیف متنوعی از اقشار جامعه، بیش از هر زمان دیگری و بیش از سایر سازمان‌ها نیازمند حمایت، تعامل و همیاری صنعت رسانه و روابط عمومی است خاطرنشان کرد: دراین مسیر دست فعالان عرصه رسانه و روابط عمومی را به گرمی می‌فشاریم و بیش از پیش از ظرفیت‌های این حوزه بهره مند خواهیم شد. دکتر سهمانی با تصریح اینکه روابط عمومی یکی از مهم‌ترین بازیگران عصر ارتباطات و اطلاعات است اظهار داشت: به عنوان یکی از مدیران نظام بانکی اذعان می‌کنم که مدیران عالی برای دستیابی به اهداف سازمانی خود باید از ابزار روابط عمومی به منظور اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی به مخاطبان در راستای ارتقای شفافیت و پاسخگویی به خوبی استفاده نمایند. وی در خاتمه از روابط عمومی به منزله بازویی قوی برای ارایه مشورت و راهکار به مدیران ارشد سازمان یاد و تصریح کرد: مدیران عالی سازمان‌ها می‌توانند از ظرفیت روابط عمومی برای بهبود مستمر سازمان خود استفاده کنند. در این مراسم فعالان و اندیشمندان عرصه ارتباطات و مدیریت از جمله پروفسور بیان به ارایه نکاتی درخصوص حوزه روابط عمومی پرداختند. در خاتمه مراسم همچنین از دکتر سهمانی به پاس حمایت‌های بی‌دریغ در راستای اعتلا و توسعه روابط عمومی، تقدیر به عمل آمد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران