شماره امروز: ۵۴۷

| | |

بازدید شهردار تهران، ریس شورای‌ اسلامی شهر تهران، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و چند تن از اعضای شورای اسلامی شهر تهران از پایانه فتح‌آباد در جنوب تهران.

بازدید شهردار تهران، ریس شورای‌ اسلامی شهر تهران، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و چند تن از اعضای شورای اسلامی شهر تهران از پایانه فتح‌آباد در جنوب تهران. «مدیریت ارتباطات شرکت بهره‌برداری متروی تهران» اعلام کرد این بازدید که ساعت 5:30 صبح پنجشنبه نوزدهم اردیبهشت ۹۸ از ایستگاه پانزده خرداد واقع در خط یک آغاز شد و طی بازدید از قسمت‌های مختلف این ایستگاه و ادامه مسیر با قطار وارد ایستگاه پالایشگاه شدند و پس از بازید از بخش‌های مختلف ایستگاه به پایانه فتح‌آباد رفتند.

در این بازدید نوبخت نایب‌رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو در نمایشگاه ساخت داخل که در پایانه فتح‌آباد برپاست توضیحاتی در خصوص این پایانه و دستاوردهای ساخت داخل توسط این شرکت ارایه کرد و در ادامه افزود: این نمایشگاه از دستاوردهای شرکت بهره‌برداری مترو برای بومی‌سازی این صنعت است که در بزرگ‌ترین پایانه متروی تهران برپا شده است. در این نمایشگاه از نزدیک با قطعات ساخت داخل آشنا شدند و همچنین از قسمت قطار شبیه ساز نیز دیدن کردند . حناچی شهردار تهران در پایان بازدید از این نمایشگاه با اشاره به نامگذاری سال ۹۸ توسط مقام معظم رهبری به سال رونق تولید، به نقش بسزایی که رونق تولید می‌تواند در شرایط کنونی تحریم‌ها ایفا کند، نسبت به حمایت تولیدات داخلی تاکید کرد و در پایان این بازدید با حضور در شرکت واگن‌سازی تهران از قسمت‌های مختلف این کارخانه دیدن کردند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران