شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 144151 | |

گیلان| دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان گفت: ویلاهایی که بدون اخذ مجوز‌های لازم برای تغییر کاربری در هر نقطه از استان گیلان ساخته شوند تخریب می‌شوند.

گیلان| دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان گفت: ویلاهایی که بدون اخذ مجوز‌های لازم برای تغییر کاربری در هر نقطه از استان گیلان ساخته شوند تخریب می‌شوند. حجت‌الاسلام والمسلمین علی مصطفوی‌نیا در گفت‌وگو با تسنیم از تخریب ویلاهای غیرمجاز در استان گیلان خبر داد و در تشریح این موضوع اظهار داشت: ویلاهایی که بدون اخذ مجوز‌های لازم برای تغییر کاربری در هر نقطه از استان گیلان ساخته شوند تخریب می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز گیلان ‌با بیان اینکه ویلاهای غیرمجاز بدون هیچ تعارفی تخریب می‌شوند عنوان کرد: در راستای حفظ حقوق عامه و حفظ حقوق بیت‌المال ویلاهای غیرمجاز را بدون در نظر گرفتن جایگاه افراد تخریب و در اجرای این موضوع با قاطعیت عمل می‌کنیم.مصطفوی‌نیا تخریب ویلاهای غیرمجاز هر فردی در هر جایگاه و دارا بودن از هر نفوذی در استان گیلان را مورد تأکید قرار داد و خاطرنشان کرد: در حال حاضر از تخریب سازه‌های غیرمجاز بزرگ‌تر شروع کرده‌ایم و در مرحله بعدی نسبت به تخریب سازه‌های کوچک‌تر اقدام می‌کنیم.

وی در مورد تخریب ویلایی لوکس که به‌صورت غیرمجاز در زمین کشاورزی ساخته شده بود نیز ابراز داشت: بر اساس گزارشات ارسال‌شده از مراجع ذی‌ربط مبنی بر ساخت ویلایی در زمین کشاورزی بدون اخذ مجوز‌های لازم برای تغییر کاربری موضوع آن در دستور رسیدگی قرار گرفت.دادستان عمومی و انقلاب مرکز گیلان ‌با اشاره به اینکه در مراحل ساخت این ویلا چندین نوبت به فرد متخلف تذکر کتبی داده شده بود افزود: به‌دلیل بی‌توجهی، پرونده‌ قضایی در این زمینه تشکیل و با دستور قضایی ویلای مذکور با زیربنایی حدود یک‌هزار و 300 متر به‌صورت کامل تخریب شد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران