شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 143987 | |

مشترکان اپراتور اول در ماه مبارک رمضان با طرح ۵۵+۵ می‌توانند با ۵ دقیقه مکالمه، تا سقف ۵۵ دقیقه (داخل شبکه) رایگان صحبت کنند.

مشترکان اپراتور اول در ماه مبارک رمضان با طرح ۵۵+۵ می‌توانند با ۵ دقیقه مکالمه، تا سقف ۵۵ دقیقه (داخل شبکه) رایگان صحبت کنند. زمان اجرای این طرح از روز سه‌شنبه ١٧ اردیبهشت تا پایان ماه مبارک رمضان است. همراه اولی‌ها می‌توانند با ارسال عدد ۱ به سرشماره ۸۰۵۵ یا شماره‌گیری کد #۴٢١*١٠* در این طرح ثبت‌نام کنند.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در پی استقبال مشترکین همراه اول از طرح ۵۵+۵ در سال‌های گذشته، این طرح در ماه مبارک رمضان امسال نیز اجرا می‌شود.بر اساس این طرح، در طول ماه مبارک رمضان امسال، مشترکین دایمی و اعتباری می‌توانند با ثبت نام رایگان، در تمامی ساعات شبانه‌روز در هر تماس داخل شبکه (خطوط همراه اول)، پس از گذشت ۵ دقیقه مکالمه طبق تعرفه، دقایق بعدی را تا سقف ۵۵ دقیقه در همان مکالمه، رایگان صحبت کنند.لازم به ذکر است تخفیف درنظر گرفته شده در این طرح شامل مکالمات خارجی، رومینگ بین‌الملل، تماس با سایر اپراتورها و رومینگ داخلی نمی‌شود.زمان اجرای این طرح از روز سه شنبه ۱۷ اردیبهشت تا پایان ماه مبارک رمضان است و مشترکین می‌توانند با فعالسازی این طرح، از مزایای آن بهره‌مند شوند.براساس این طرح، مکالمه مشترک پس از ۶۰ دقیقه قطع و دوباره با تکرار شرایط مذکور انجام خواهد شد. همراه اولی‌ها می‌توانند از تاریخ مذکور، با ارسال عدد ۱ به سرشماره ۸۰۵۵ یا شماره‌گیری کد #۴۲۱*۱۰* در این طرح ثبت نام کنند.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران