شماره امروز: ۵۴۷

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران خبر داد

| | |

نایب ریس هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از آمادگی کامل این شرکت برای ارایه خدمات مناسب به شهروندان و مسافران در زمان برگزاری سی و دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.

نایب ریس هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از آمادگی کامل این شرکت برای ارایه خدمات مناسب به شهروندان و مسافران در زمان برگزاری سی و دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد. به گزارش «تعادل» از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری راه آهن شهری تهران و حومه، فرنوش نوبخت با اشاره به برپایی نمایشگاه کتاب از 4 تا 14اردیبهشت ماه 98 در مصلی امام خمینی (ره) گفت: قرار گرفتن دو ایستگاه مصلی امام خمینی (ره) در خط یک و ایستگاه شهیدبهشتی در خطوط یک و سه متروی تهران، در ضلع شمال و جنوب مصلی تهران سبب شده تا بهترین انتخاب برای دسترسی به نمایشگاه بین‌المللی کتاب؛ استفاده از مترو باشد. وی تصریح کرد: شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه برای تسهیل تردد مسافران به مقصد نمایشگاه کتاب از طریق شبکه ریلی درون‌شهری، از روز چهارشنبه 4 اردیبهشت ماه تا شنبه 14 اردیبهشت ماه 98 با استفاده حداکثری از نیروی انسانی و تجهیزات، تلاش می‌کند تا بهترین خدمات رسانی را برای شهروندان و مسافران داشته باشد. مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با اشاره به کاهش فاصله حرکت قطارها در خطوط یک و سه مترو در زمان برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب گفت: در این ایام فاصله حرکت قطارهای خط یک هر ۴ دقیقه یک‌بار خواهد بود. نوبخت با اشاره به اینکه روزهای آخر هفته استقبال بازدیدکنندگان از نمایشگاه افزایش می‌یابد افزود: فاصله حرکت قطارها در خط یک و سه کاهش می‌یابد، فاصله حرکت قطارهای خط سه در روزهای جمعه و تعطیل ۱۲ دقیقه است که در ایام برگزاری نمایشگاه؛ فاصله حرکت قطارها به ۹ دقیقه کاهش می‌یابد تا خدمات‌رسانی مطلوب‌تری را به شهروندان و مسافران محترم ارایه دهیم.

وی در ادامه با بیان اینکه بازدیدکنندگان نمایشگاه بین‌المللی کتاب که از سایر شهرها به تهران سفر می‌کنند نیز می‌توانند از مترو برای رسیدن به مصلی استفاده کنند گفت: مسافرانی که با قطار به تهران می‌آیند، می‌توانند با استفاده از ایستگاه راه آهن در خط سه متروی تهران به ایستگاه شهید بهشتی آمده و به نمایشگاه کتاب برسند. وی ادامه داد: مسافرانی که از طریق هوایی به تهران سفر می‌کنند هم می‌توانند با استفاده از ایستگاه پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد یا ایستگاه پایانه ۴ و ۶ فرودگاه مهرآباد واقع در خط چهار متروی تهران به ایستگاه دروازه دولت عزیمت نموده و از آنجا با تغییر مسیر، سوار قطارهای خط یک متروی تهران شده و به ایستگاه‌های شهید بهشتی و مصلی امام‌خمینی (ره) محل برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منتقل شوند. مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه در پایان خاطرنشان کرد: در ایام برپایی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، به‌جز کاهش فاصله حرکت قطارها در خطوط یک و سه، این آمادگی نیز وجود داد که در صورت نیاز قطارهای فوق‌العاده در تمامی خطوط اعزام شوند تا از ازدحام مسافران در ایستگاه‌ها جلوگیری شود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران