شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 142441 | |

چالوس| تورج امانی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی غرب مازندران (منطقه چالوس) با اشاره به حضور مسافرین در ایام تعطیلات نوروزی در غرب استان مازندران اظهار داشت:

مصرف سوخت نوروزی   به ۲۰ میلیون لیتر رسید

چالوس| تورج امانی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی غرب مازندران (منطقه چالوس) با اشاره به حضور مسافرین در ایام تعطیلات نوروزی در غرب استان مازندران اظهار داشت: مصرف سوخت بنزین در غرب استان مازندران به ۲۰ میلیون لیتر رسید. امانی ابراز داشت: مصرف سوخت بنزین در مدت مشابه با سال قبل ۴ درصد رشد داشته است. و در تعطیلات نوروزی امسال هیچ گونه کمبودی در تامین سوخت هم استانی‌ها و مسافران نوروزی نداشتیم  و در راستای ارایه خدمات مطلوب به هم استانی‌ها و مسافران و گردشگران با تشکیل اکیپ‌های نظارتی بر نحوه سوخت رسانی و خدمات دهی جایگاه‌های سوخت به‌طور جدی نظارت انجام گرفت. تورج امانی در مورد مصرف CNG اشاره کرد: در سال جدید مقدار یک میلیون و۷۶۸ هزارو ۵۲۹ کیلو گرم سی ان جی مصرف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته به مقدار ۷/۹ درصد کاهش داشته است.

خسارت 8 میلیارد تومانی سیل بر شبکه توزیع برق مازندران

ساری| مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران گفت: سیل اخیر بیش از 8 میلیارد تومان به صورت مستقیم به شبکه‌های توزیع برق مازندران خسارت وارد کرد. قاسم شهابی اظهار کرد: بیشترین خسارت سیل اخیر در شهرهای سوادکوه، سوادکوه شمالی سیمرغ، شمال و جنوب ساری، جنوب بابل، امل گلوگاه، نکا، بهشهر و میاندورود بوده که با برنامه‌ریزی و مدیریت بحران توانستیم برقی پایدار را برای مشترکین برقرار کنیم. مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با اشاره به اینکه هیچ مشترک بدون برقی در مازندران نداریم، تصریح کرد: کارکنان شرکت توزیع نیروی برق مازندران با تلاش شبانه روزی برای برق‌دار کردن و رفع مشکلات در شبکه تمام همت و غیرت خود را به‌کار بستند. وی در ادامه گفت: برای بازسازی، مقاوم‌سازی و پایداری شبکه‌های آسیب دیده نیاز به 22 میلیارد تومان اعتبار است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران