شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 142179 | |

مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: با توجه به وقوع سیلاب‌های اخیر و در پی ابلاغیه‌های بانک مرکزی و وزارت تعاون،

استفاده از تمامی ظرفیت‌ها برای کمک به آسیب دیدگان

 مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: با توجه به وقوع سیلاب‌های اخیر و در پی ابلاغیه‌های بانک مرکزی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقدامات مربوط به خدمت رسانی به استان‌های سیل‌زده را از روزهای آغازین سال 98 شروع کرده‌ایم که همچنان ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، دکتر محمد‌علی سهمانی مدیرعامل این بانک طی سخنانی از حضور مستمر و اثربخش بانک رفاه کارگران در یاری‌رسانی به هموطنان سیل‌زده خبر داد و گفت: بانک رفاه به عنوان یک بانک اجتماعی در راستای ایفای مسوولیت‌های اجتماعی حوادث و اتفاقات مربوط به سیلاب‌های اخیر در برخی از استان‌ها را به دقت زیرنظر دارد. لذا با توجه به حوزه کاری اقداماتی را تا به حال انجام داده و برنامه‌هایی نیز در دست اقدام دارد.

دکتر سهمانی با بیان اینکه بانک رفاه برای اینکه در مسیر کمک رسانی به استان‌های آسیب دیده و هموطنان نیازمند بتواند بیشترین و بهترین نتیجه را کسب کند اقدام به تشکیل کمیته بحران سیل کرده است تا بتواند با بررسی و نحوه کمک‌رسانی بانک، اقدامات آتی را به شکل اثربخش مدیریت کند گفت: بانک رفاه از تمامی ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های خود استفاده می‌کند تا به هموطنان آسیب دیده کمک رسانی کند. وی بر بررسی و تجزیه و تحلیل دقیق میزان آسیب‌های وارده در استان‌های درگیر تأکید کرد و گفت: طی روزهای آتی باید با بررسی دقیق میزان آسیب‌ها را برآورد کرده و متناسب با نیازها، اقدامات لازم را انجام دهیم. دکتر سهمانی بر لزوم مشارکت جدی تمامی ارکان بانک در این اقدام خبر داد و گفت: کشور هم‌اکنون در یک بحران جدی قرار دارد و لازم است با تمام توان و قوا در این زمینه فعالیت کنیم. البته بحمدالله در این مسیر تمامی مدیران عالی از هیات‌مدیره تا معاونان و مدیران در ساعات آغازین وقوع سیلاب مجدانه و متعهدانه خدمت‌رسانی به هموطنان را در دستور کار خود داشته‌اند.

افزایش قیمت بلیت قطار شهری مشهد

مشهد|مدیرعامل شرکت بهره‌‌برداری قطار شهری مشهد گفت: بلیت قطار شهری از ۲۳ فروردین ۱۵۰ تومان گران می‌شود. وحید مبین‌مقدم در این رابطه گفت: طبق مصوبه شورای اسلامی شهر که در اواخر سال گذشته به تصویب رسید، هزینه بهای بلیت خط یک و دو قطارشهری مشهد از ۲۳ فروردین ۹۸، از ۶۵۰ تومان به ۸۰۰ تومان افزایش پیدا خواهد کرد. وی افزود: در راستای افزایش قیمت بهای خدمات، هزینه بلیت تک سفره نیز ۱۲۰۰ تومان خواهد شد.

سرگردانی ۳۰۰ زائر مازندرانی با ویزای جعلی در مرز مهران ساری|مدیرکل حج و زیارت مازندران گفت:

۳۰۰ نفر از زائران مازندرانی با ویزای جعلی در مرز مهران سرگردان شدند. سیدحبیب‌الله ساداتی افزود: دلیل سرگردانی زائران مازندران اعزام با ویزای جعلی توسط کاروان غیرمجاز بوده است.وی بیان کرد: این مورد نخستین‌بار نبوده زائران بسیاری سرگردان شدند و حتی برخی هنوز باوجود اینکه هزینه سفر را پرداخت کردند هنوز اعزام نشدند که ضرورت دارد زائران هوشیار باشند. مدیرکل حج و زیارت مازندران با اشاره به تشکیل ۱۰۰ پرونده در محاکم قضایی استان، تصریح کرد: با وجود تشکیل پرونده در دستگاه قضایی و همچنین اعلام اسامی کاروان‌های غیرمجاز از سوی حج و زیارت باز هم این کاروان‌ها از هر ترفندی برای فریب زائران بهره می‌گیرند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران