شماره امروز: ۵۴۷

| | |

گیلان| معاون ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور گفت: واردات ۱۰۰ قلم کالا از جمله گوشی تلفن همراه و تبلت درقالب کالای همراه ملوان به کشور آزاد شد.

گیلان| معاون ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور گفت: واردات ۱۰۰ قلم کالا از جمله گوشی تلفن همراه و تبلت درقالب کالای همراه ملوان به کشور آزاد شد. به گزارش تسنیم، عبدالله هندیانی دیروز در جلسه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان بوشهر پدیده قاچاق را یکی از اصلی‌ترین عوامل ضربه زننده به نظام اقتصادی دانست و اظهار داشت: زیرساخت‌های مرزی به گونه‌ای تقویت می‌شود که میزان قاچاق به حداقل برسد. وی از ساماندهی اسکله‌ها برای جلوگیری از قاچاق کالا خبر داد و بیان کرد: 31 اسکله کشور در راستای پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا ساماندهی می‌شود.

معاون ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور با اشاره به پلاک کوبی دام‌ها در جابه‌جایی خاطرنشان کرد: دام‌ها در راستای مقابله با قاچاق، دارای پلاک هویتی می‌شوند به‌گونه‌ای که هیچ دامی حق جابه‌جایی بدون پلاک ندارد.وی تاکید کرد: دامداران باید برای اخذ پلاک دام‌های خود اقدام کنند تا بدون هیچگونه محدودیتی جابه‌جایی دام‌ها را انجام دهند. هندیانی با بیان اینکه مشکل واردات یک‌هزار و 309قلم برطرف شده است، گفت: واردات 100قلم کالا از جمله گوشی تلفن همراه و تبلت درقالب کالای همراه ملوان به کشور آزاد شد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران