شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 141024 | |

هیات تجاری از کشور سوریه با هدف آشنایی با فعالان اقتصادی و مذاکرات تجاری ۲۰اسفندماه جاری میهمان اتاق تعاون ایران خواهد بود.

حضور هیات تجاری کشور سوریه در اتاق تعاون ایران

هیات تجاری از کشور سوریه با هدف آشنایی با فعالان اقتصادی و مذاکرات تجاری ۲۰اسفندماه جاری میهمان اتاق تعاون ایران خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق تعاون ایران، هیات تجاری۲۴ نفره‌ای از کشور سوریه که عمدتا در حوزه‌های مواد غذایی، پلاستیک، خودرو، لاستیک خودرو، مواد شوینده و صنایع ساختمانی فعالیت می‌کنند، باهدف آشنایی با فعالان اقتصادی و مذکرات تجاری به تهران سفر می‌کنند و اتاق تعاون ایران میزبان این هیات خواهد بود.

این نشست‌های تخصصی و جلسات B2B با حضور اتحادیه‌های تعاونی از ۹.۳۰ صبح ۲۰ اسفند در اتاق تعاون ایران برگزار خواهد شد.

بدیهی است در شرایط اقتصادی حاضر، حضور فعالانه در بازار کشور سوریه از اهمیت بالایی برخوردار است و فرصت مغتنمی برای افزایش صادرات و گسترش تعاملات تجاری اتحادیه‌ها و تعاونی‌های توانمند و علاقه‌مند به کشور سوریه محسوب می‌شود.

آغاز ارایه بسته‌های  مقرون به صرفه پیامک همراهی

مشترکین اپراتور اول می‌توانند با خرید بسته‌های سی روزه پیامک همراهی هزینه‌های خود را کاهش دهند. به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، از روز چهارشنبه ۱۵ اسفندماه ارایه بسته‌های سی روزه پیامک همراهی در حجم‌های مختلف (فارسی و انگلیسی) آغاز شده و برای اغلب مشترکین دایمی و اعتباری قابل فعالسازی است. در این سرویس نیز مشابه طرح‌های مکالمه و اینترنت همراهی، به هر یک از مشترکین متناسب با الگوی مصرف پیامک آنها در ماه‌های اخیر، بسته مختص آنها با حجم و قیمت مشخصی پیشنهاد داده می‌شود. همراه اولی‌ها می‌توانند برای مشاهده و فعالسازی بسته‌های پیامک همراهی کد *۱۰۰۰*۴۱# و برای استعلام وضعیت بسته پیامک همراهی کد *۱۰۰۰*۴۰# را شماره‌گیری کنند. بسته پیامک همراهی رزرو خودکار ندارد؛ اما امکان رزرو بسته هدف توسط مشترک وجود دارد. فعالسازی همزمان بسته‌های پیامک همراهی با هر یک از بسته‌های ترکیبی که شامل پیامک هستند امکان‌پذیر است و اولویت مصرف با بسته‌ای خواهد بود که زودتر به اتمام می‌رسد.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران