شماره امروز: ۵۴۷

| | |

تهران| معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: آنچه باعث تشکیل صف‌های طولانی جهت خرید گوشت قرمز در سطح استان شده ناشی از سودجویی برخی افراد است

تهران| معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: آنچه باعث تشکیل صف‌های طولانی جهت خرید گوشت قرمز در سطح استان شده ناشی از سودجویی برخی افراد است که با تهیه سهمیه مایحتاج ضروری مردم آن را به قیمت گزاف به فروش می‌رسانند. به گزارش تسنیم، محمد امامی امین دیروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز فعالیت نمایشگاه‌های بهاره در پایتخت اظهار داشت: هماهنگی‌های لازم جهت برگزاری این نمایشگاه‌ها با دستگاه‌های مختلف همچون نیروی انتظامی، اورژانس، اداره نظارت بر اماکن اداره کل صنعت، معدن و تجارت و همچنین اتاق اصناف صورت گرفته است. وی با تأکید بر عرضه کالاهای عمدتاً ایرانی با کیفیت بالا و قیمت مناسب در نمایشگاه‌های بهاره تصریح کرد: آمادگی کاملی برای برگزاری این نمایشگاه‌ها در ایام پایانی سال وجود دارد و امید است با برپایی این نمایشگاه‌ها باری از دوش مردم در شرایط اقتصادی کنونی برداشته شود. او افزود: آنچه باعث تشکیل صف‌های طولانی جهت خرید گوشت قرمز در سطح استان شده ناشی از سودجویی برخی افراد است که به جهت سود بیشتر در صف ایستاده و با تهیه سهمیه مایحتاج ضروری مردم آن را به قیمت گزاف به فروش می‌رسانند. امامی امین ادامه داد: بنا به دستور استاندار تهران مقرر شد در صورت بروز کمبود در نیاز سهمیه گوشت قرمز در استان از کارگروه تنظیم بازار کشوری درخواست افزایش سهمیه داشته باشیم تا بتوانیم مایحتاج شهروندان را بدون بروز مشکلی تأمین کنیم.

وی خاطرنشان کرد: بالغ بر 9 هزار تن سیب و پرتقال جهت تأمین نیاز بازار ایام پایانی سال ذخیره‌سازی شده و با قیمت متعادل و مناسب از 25 اسفندماه وارد بازار می‌شود.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران