شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 139253 | |

همراه اول به مناسبت دهه فجر فروش ویژه سیم‌کارت دایمی را با تخفیف و هدایای ویژه آغاز کرده است.

 همراه اول به مناسبت دهه فجر فروش ویژه سیم‌کارت دایمی را با تخفیف و هدایای ویژه آغاز کرده است. در ادامه جزییات این طرح را مشاهده خواهید کرد. اگر تاکنون به فکر خرید سیم‌کارت دایمی همراه اول بوده‌اید حالا فرصت مناسبی است تا در طرح فروش ویژه همراه اول اقدام کنید. اپراتور اول تلفن همراه به مناسبت دهه فجر اقدام به فروش ویژه سیم‌کارت‌های دایمی با ۴۰ درصد تخفیف ویژه و به همراه هدایا کرده است.

    قیمت سیم‌کارت دایمی همراه اول در دهه فجر

قیمت سیم‌کارت دایمی همراه اول در این طرح با ۴۰ درصد تخفیف ۱۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است و این طرح تا ۲۹ اسفندماه ۹۷ نیز ادامه خواهد داشت.

    هدایای سیم‌کارت دایمی همراه اول

در طرح ویژه فروش سیم‌کارت دایمی همراه اول با خرید هر سیم‌کارت دایمی به‌جز بهره بردن از تخفیف ۴۰ درصدی از بسته خوش‌آمد ۱۰۰۰ نیز بهره‌مند شوید. این بسته شامل ۱۰۰۰ پیامک، ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه داخل شبکه، یک هفته اینترنت نامحدود و همچنین تخفیف مکالمه به مدت ۹۰ روز پس از اتمام

بسته خوش‌آمد است.

    نحوه خرید سیم‌کارت دایمی همراه اول در طرح ویژه

برای خرید سیم‌کارت دایمی همراه اول در این طرح کافی است به فروشگاه آنلاین به نشانی

 shop.mci.ir یا دفاتر و فروشگاه‌های همراه اول در سراسر کشور مراجعه کنید. در سامانه فروشگاه آنلاین همراه اول همچنین امکان انتخاب شماره گلچین نیز وجود دارد. گفتنی است طرح فروش ویژه سیم‌کارت همراه اول شامل طرح ۲۰، طرح ۱۰۰۰ و ثبت نام آنلاین و گلچین خواهد شد. اما طرح‌های قسطی و سیم‌کارت‌های سازمانی با قیمت مصوب پیشین به فروش خواهد رسید. در سامانه گلچین همراه اول می‌توانید پس از انتخاب سیم‌کارت دایمی و استان روی دکمه انتخاب سرشماره کلیک کنید و پس از انتخاب یک مورد دلخواه از میان لیست شماره‌ها هر کدام را که دلتان خواست انتخاب کنید. در ادامه می‌توانید با وارد کردن اطلاعات شخصی و پرداخت آنلاین سفارش را ثبت کرده و سیم‌کارت را درب منزل تحویل بگیرید.

    پیشنهاد ویژه برای مشترکین فعلی

علاوه بر این اگر مشترک فعلی همراه اول هستید، این شرکت در طرح جدیدی به نام یوسیم رویایی به کلیه مشترکین اعتباری و دایمی که از ابتدای بهمن ماه امسال به مدت یک‌سال اقدام به تعویض به یوسیم کنند، شانس برنده شدن پیشنهادی تشویقی را خواهد داد. این پیشنهاد یک سیم‌کارت رویایی با اینترنت رایگان یک‌ساله است. به این ترتیب اگر قصد خرید سیم‌کارت دایمی را دارید این چند روز بهترین فرصت برای بهره‌بردن از تخفیف قیمت سیم‌کارت و همچنین استفاده از بسته پیامک، مکالمه و اینترنت رایگان است. اگر هم مشترک فعلی هستید حالا بهترین فرصت برای ارتقا به یوسیم است. برای مشاهده تعرفه سیم‌کارت دایمی همراه اول به این صفحه و برای نمایش و خرید بسته‌های اینترنت نوترینو (4.5G) هم می‌توانید به این صفحه از وب‌سایت همراه اول مراجعه کنید.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران