شماره امروز: ۵۴۷

| | |

ایلام| حسین قمری رییس امور پیمان‌های شرکت پالایش گاز ایلام گفت: با توجه به وضعیت کنونی بازار در حوزه‌های قیمت‌گذاری و مبادی مصرف، نوسانات شدید ارزی در بازارهای داخل و خارج موجب ایجاد چالش در تحقق و دستیابی به اهداف فروش محصولات تولیدی گوگرد است.

متعادل‌سازی فروش گوگرد نسبت به سال‌های قبل

ایلام| حسین قمری رییس امور پیمان‌های شرکت پالایش گاز ایلام گفت: با توجه به وضعیت کنونی بازار در حوزه‌های قیمت‌گذاری و مبادی مصرف، نوسانات شدید ارزی در بازارهای داخل و خارج موجب ایجاد چالش در تحقق و دستیابی به اهداف فروش محصولات تولیدی گوگرد است. به گزارش «تعادل» به نقل از روابط عمومی شرکت؛ وی اظهار داشت: امور پیمان‌های این شرکت با استفاده از خرد جمعی و طرح موضوع در کارگروه فروش محصول در شرکت با مدیران داخلی نسبت به پیشنهادات و سیاست‌های لازم در این حوزه اقدام و با کنترل و مدیریت عرضه و تقاضای بازار نسبت به سیاست‌گذاری لازم اقدام می‌نماید.  رییس امور پیمان‌های شرکت پالایش گاز ایلام گفت: سیاست‌های اجرا شده با ایجاد تناسب و تعادل در فروش داخلی گوگرد تولیدی و فروش صادراتی آن موجب دستیابی به مدل بهینه فروش با بهترین شرایط ممکن شده است.  قمری افزود: عرضه مازاد گوگرد تولیدی به خارج از کشور از طریق شرکت بازرگانی گاز ایران موجب دستیابی به درآمد ارزی این شرکت می‌گردد.  وی میزان فروش و تولید گوگرد را ۷۲ هزار تن در سال اعلام کرد و اظهار داشت: از این مقدار حدود ۳۰ درصد فروش داخلی و مابقی به خارج از کشور صادر می‌گردد.

بازچرخانی آب به توسعه اصفهان کمک می‌کند

اصفهان| مدیرعامل شرکت آبفای اصفهان اظهار داشت: بازچرخانی آب سازگار با محیط زیست با‌توجه به خشکسالی‌هایی که اصفهان با آن روبه‌رو است به توسعه این شهر برای داشتن آب پایدار کمک می‌کند.

هاشم امینی در مراسم افتتاح پروژه‌های منطقه 12افزود: زمانی که فاضلاب در بخشی از تصفیه‌خانه‌ها به شکل متعارف تصفیه می‌شود، به هر حال مسائل زیست‌محیطی را در پی دارد، اما در این روش به جای استفاده از پرکلروین از نمک طعام  برای گندزدایی و بازچرخانی فاضلاب استفاده می‌شود و با مسائل زیست محیطی سازگار بوده و این اقدام ارزشمند در حوزه بازچرخانی آب از سوی شهرداری اصفهان و شرکت‌های دانش بنیان قابل تقدیر است. وی گفت: امیدواریم از این تکنولوژی برای کمک به اصفهان استفاده کنیم.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران