شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 138596 | |

سیزدهمین نشست کمیسیون بازار سرمایه، بیمه و بانک با هدف بررسی مشکلات تامین مالی بخش تعاون در حوزه‌های بازار سرمایه، بازار پولی،

تشکیل کارگروه ویژه آموزشی برای ورود تعاونی‌ها به بورس

سیزدهمین نشست کمیسیون بازار سرمایه، بیمه و بانک با هدف بررسی مشکلات تامین مالی بخش تعاون در حوزه‌های بازار سرمایه، بازار پولی، بانکی و فاینانس و بررسی پیشنهادات اصلاحی کمیسیون در‌خصوص اصلاح لایحه قانون بودجه سال ۹۸ برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق تعاون ایران، این نشست که با حضور نمایندگان بانک مرکزی، بیمه تعاون، وزارت اقتصاد و دارایی و نمایندگان اتاق‌های سراسر کشور در اتاق تعاون ایران برگزار شد، درخصوص احیا و نوع نگاه دولت به حوزه تعاونی‌های اعتبار، مشکلات موجود و بررسی میزان بودجه اختصاص یافته بحث و گفت‌وگو انجام شد. براساس این گزارش، تشکیل یک کارگروه ویژه در خصوص آموزش و آشنا کردن تعاونی‌ها و اتحادیه‌های بخش تعاون برای ورود به بازار سرمایه و بورس (بررسی موضوع برگزاری تور آموزشی در خصوص تشویق تعاون‌ها برای ورود به بازار بورس) و جمع‌آوری پیشنهادات به صورت مکتوب در خصوص احیا سهم ۱۵ درصدی بازار پولی و مالی در قالب یک قانون همچنین جمع‌آوری لیست نمونه‌های موفق بانک‌ها و موسسات اعتباری تعاونی و بررسی موضوع برگزاری تور آموزشی در خصوص تشویق تعاونی‌ها برای ورود به بازار بورس از مهم‌ترین مصوبات این نشست بود.

همراه اول حامی اصلی جشنواره فیلم فجر

همراه اول حامی اصلی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر شد. به گزارش «تعادل» از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با حمایت ویژه همراه اول از ۱۰ تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود. اپراتور اول تلفن همراه کشور که با شعار «همراه اول، حامی هنر ایران زمین» از بزرگ‌ترین رویداد هنری کشور حمایت کرده این حمایت را همراستا با سیاست جدید خود مبنی بر حمایت از رویدادها و آثار فاخر هنری و فرهنگی در کشور اعلام کرده است. سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با حضور ۴۵ فیلم برگزار می‌شود و ۱۴ سینما در تهران و بیش از ۵۰ سینما در سایر شهرستان‌های کشور آماده اکران فیلم‌های این دوره هستند. همراه اول که اخیراً به اقدامات حامیانه توجه بیشتری نشان می‌دهد، در سیاست‌های مسوولیت اجتماعی خود، توجه ویژه‌ای به مقوله هنر و فرهنگ داشته که حمایت از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر یکی از برجسته‌ترین اقدامات اپراتور اول در این زمینه به شمار می‌رود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران