شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 137257 | |

مدیر برنامه‌ریزی خرید و بومی‌سازی شرکت فولاد مبارکه اصفهان با تاکید بر اینکه قوانین دست و پاگیر سد راه بومی‌سازی شده‌اند، گفت:

مدیر برنامه‌ریزی خرید و بومی‌سازی شرکت فولاد مبارکه اصفهان با تاکید بر اینکه قوانین دست و پاگیر سد راه بومی‌سازی شده‌اند، گفت: معاملات شرکت‌ها در چارچوب آیین نامه‌های مشخص انجام می‌شود اما این آیین نامه‌ها عمق ریسک‌پذیری را با مشکل روبرو می‌کند. حسین همت‌گیر در گفت‌وگو با اعتماد اظهار کرد: نمایشگاه فولاد با هدف حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و شتاب‌دهنده‌ها و تمامی سازندگان توانمند در کشور برگزار شده است. وی در ادامه با بیان اینکه بومی‌سازی مساله جدیدی در شرکت فولاد مبارکه نیست، افزود: در این نمایشگاه می‌خواهیم با هدایت آگاهانه و هوشمند از شرکت‌های فن‌آورانه بتوانیم نیازهای کشور را پاسخگو باشیم و بیش از پیش تحریم‌ها را ضعیف کنیم.

مدیر برنامه‌ریزی خرید و بومی‌سازی شرکت فولاد مبارکه اصفهان عنوان کرد: به اشتراک‌گذاری فعالیت‌هایی که پیش از این در فولاد مبارکه انجام شده در کارگروه‌های هشت گانه به نمایش درآمده و بانک اطلاعاتی تأمین‌کنندگان و تولیدکنندگان نیز به وجود آمده است. وی افزود: اطلس فولاد نیز در این نمایشگاه رونمایی شد که اطلاعات تمامی شرکت‌های صنعتی و فولادی در آن تعبیه شده است و قرار شده تا تمامی این شرکت هابه این نرم افزار وصل شوند تا تولیدات بومی‌سازی شده در آن ثبت و ضبط شود و از اطلاعات آن در اختیار همه شرکت‌ها قرار گیرد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران