شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 136610 | |

نایب‌رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از کاهش دو دقیقه‌ای فاصله حرکت قطارها در خط۳ مترو خط خبر داد.

نایب‌رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از کاهش دو دقیقه‌ای فاصله حرکت قطارها در خط۳ مترو خط خبر داد.

به گزارش «تعادل» از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، فرنوش نوبخت با اعلام این خبر گفت: پیش از این فاصله حرکت قطارها در این خط ۹ دقیقه بود که از روز شنبه ۸ دی ماه ۱۳۹۷، هر ۷ و نیم دقیقه یک قطار برای جابه‌جایی مسافران محترم در این خط اعزام می‌شود.

او با اشاره به اینکه فاصله حرکت قطارها در خط ۳ تا دی ماه سال ۹۶ هر ۱۸ دقیقه یک قطار در نیمه شمالی و هر ۱۰ دقیقه یک قطار در نیمه جنوبی بود افزود: از دی ماه ۹۶ این فاصله را به ۹ دقیقه رساندیم و از روز شنبه هشتم دی ماه ۹۷ نیز با استفاده از حداکثر توان تا جایی که محدودیت‌ها و شرایط عمرانی و فنی امکان داشته باشد این زمان را به ۷ و نیم دقیقه کاهش دادیم.

نوبخت در پایان  با اشاره به تلاش شرکت مترو برای پاسخگویی به مطالبات شهروندان و توسعه شاخص های رشد در فعالیت های ایستگاه های مترو خاطرنشان کرد: شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه به عنوان بزرگ‌ترین شرکت در زمینه حمل و نقل ریلی درون شهری کشور همواره سعی کرده است تا بهترین امکانات و خدمات را به شهروندان و مسافران خود ارایه دهد و امیدوارم که با تخصیص بودجه، ورود قطارهای جدید و امکانات مناسب باز هم بتوانیم میزان ظرفیت جابه‌جایی ناوگان متروی تهران و حومه را افزایش دهیم.

گفتنی است، ۲۰ حرکت مسافری به مجموع حرکت‌های این خط اضافه شده است و مجموعا در هر روز 244 حرکت مسافری در خط ۳ متروی تهران انجام می‌شود.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران