شماره امروز: ۵۴۷

| | |

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیزات مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 3000 کلاس درس این استان از بخاری نفتی استفاده می‌کنند. جهان مهرابی در گفت‌وگو با ایسنا،

کهگیلویه و بویراحمد|

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیزات مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 3000 کلاس درس این استان از بخاری نفتی استفاده می‌کنند. جهان مهرابی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: بیش از 2260 مدرسه و فضای آموزشی در سطح استان وجود دارد که از این تعداد 1200 مدرسه و فضای آموزشی در قالب بیش از 3000 کلاس درس از بخاری نفتی استفاده می‌کنند. او با بیان اینکه عمده مدارس دارای بخاری نفتی در شهرهای کوچک و روستاهای استان هستند، اظهارکرد: بخاری نفتی پلار استاندارد است اما برای افزایش ضریب ایمنی درحال جمع‌آوری بخاری‌های نفتی هستیم. مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیزات مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: استانداردسازی بیش از 20 مدرسه استان درحال مناقصه است که پیگیر هستیم تا مدارس استان از سیستم گرمایشی استاندارد استفاده کنند.

مهرابی تصریح کرد: استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس در دولت تدبیر و امید شروع شده و تا قبل از سال 1392 هیچ‌گونه سیستم گرمایشی استاندارد در استان نداشته‌ایم.

او ادامه داد: مدارس جدید ساخته می‌شوند سیستم گرمایشی استاندارد و به روز دارند اما برای استاندارد‌سازی مدارس قدیمی استان از سال 92 اقدام شده است که تاکنون سیستم گرمایشی 388مدرسه در قالب 2188کلاس درس استان استانداردسازی شده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران