شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 134511 | |

گیلان| مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان از تهیه و تنظیم سند نشاط اجتماعی استان گیلان همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد. به گزارش ایلنا،

گیلان| مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان از تهیه و تنظیم سند نشاط اجتماعی استان گیلان همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد. به گزارش ایلنا، منا ابروفراخ در نشست برنامه‌ریزی ایجاد و ارتقای نشاط اجتماعی در خانواده و کودک گفت: بر اساس دستور مصطفی سالاری و همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، سند نشاط اجتماعی به عنوان یکی از راهبردهای استانداری گیلان تدوین شده که در دهه فجر امسال نیز رونمایی می‌شود و برش شهرستانی‌ آن قابلیت اجرا دارد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان با تاکید بر لزوم تدوین برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان مدت و بلندمدت برای تحقق نشاط اجتماعی خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم به سطح مطلوبی از رضایتمندی عمومی دست پیدا کنیم باید شور، نشاط و امیدواری را در تمامی برنامه‌ریزی‌های خرد و کلان لحاظ کنیم.

او با اشاره به اینکه همه دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های مردم نهاد باید در مسیر کاهش آسیب‌های اجتماعی گام بردارند، افزود: آغاز چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بهترین فرصت برای مراسم‌های شاد و با نشاط با حداقل امکانات و هزینه برای دسترسی آحاد جامعه به ویژه اقشار آسیب‌پذیر جامعه است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران