شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 134510 | |

خوزستان| رییس کل دادگستری خوزستان گفت: به همت دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی استان، همه عوامل مربوط به حادثه تروریستی اهواز شناسایی و در حال حاضر بخش قابل توجهی از آنها بازداشت شده‌اند.

خوزستان| رییس کل دادگستری خوزستان گفت: به همت دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی استان، همه عوامل مربوط به حادثه تروریستی اهواز شناسایی و در حال حاضر بخش قابل توجهی از آنها بازداشت شده‌اند. به گزارش ایسنا، فرهاد افشارنیا در جلسه تکریم ابراهیم ممبینی، دادستان نظامی سابق خوزستان و معارفه خیرالله کشت‌زر، دادستان نظامی جدید خوزستان، اظهار کرد: حادثه 31 شهریورماه اهواز موجب مجروح شدن و به شهادت رسیدن تعدادی از هموطنان ما شد. پرونده‌های مختلفی در ارتباط با مقصرین و عوامل این حادثه که افرادی به نام شاخه داعش در خوزستان بودند، تشکیل شد. امیدواریم بتوانیم این پرونده‌ها را به سرانجام برسانیم.

او افزود: هدف دشمن از انجام این عملیات کور در کشور برای همگان مبرهن است. بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ما همواره شاهد و ناظر بر وقوع چنین حوادث تلخی بوده‌ایم. این حوادث توسط تروریست‌های داخلی، سازمان‌های منافقین و دیگر سازمان‌ها رخ داده‌اند و این سازمان‌ها در مقابل نظام جمهوری اسلامی ایستادند و می‌خواستند در برابر اراده ملت مقاومت کنند و اجازه ندهند نظام جمهوری اسلامی استقرار پیدا کند، به همین دلیل حوادث متعددی ایجاد کردند که همه آنها خنثی شدند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران