شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 132869 | |

مرکزی| سید علی آقازاده گفت: نه بنده و نه هیچ یک از مسوولان و مقام‌ها حق ندارند در روند انتخاب شهردار جدید اراک و در کار شورای شهر دخالت کنند.

مرکزی| سید علی آقازاده گفت: نه بنده و نه هیچ یک از مسوولان و مقام‌ها حق ندارند در روند انتخاب شهردار جدید اراک و در کار شورای شهر دخالت کنند.

استاندار مرکزی در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص روند انتخاب شهردار جدید اراک، اظهار کرد: بنده به عنوان استاندار مرکزی بارها اعلام کرده‌ام که به نظر و رای 11 عضو شورای شهر اراک اعتقاد دارم، لذا باور من این است که شورا بهترین تصمیم را در انتخاب شهردار جدید اراک اتخاذ خواهد کرد.

آقازاده ادامه داد: نه بنده و نه هیچ یک از مسوولان و مقام‌ها حق ندارند در روند انتخاب شهردار جدید اراک و در کار شورای شهر دخالت کنند؛ چرا که باید فضا به نحوی مدیریت شود که پارلمان شهری در آزادی عمل کامل، دست به انتخاب بهترین گزینه بزند. آقازاده درباره گزینه‌های مطرح شده برای تصدی سمت شهرداری اراک، افزود: استانداری مرکزی هنوز هیچ یک از گزینه‌های مطرح شده در شورای شهر را مورد بررسی قرار نداده است. استاندار مرکزی اظهار کرد: باید دید که شورای شهر کدام یک از گزینه‌های بررسی کرده را انتخاب می‌کند. علی آقازاده، انتخاب شهرداری آشنا با نیازهای امروز شهر اراک را دارای اولویت دانست و گفت: گزینه‌هایی که توسط شورای شهر مورد بررسی قرار گرفته، هر یک دارای فاکتورها و ویژگی‌های مد نظر این شورا بودند چرا که پارلمان شهری، گزینه‌ها را منطبق با نیازهای اراک مورد بررسی قرار داده است که به دنبال همین امر نیز مجددا تاکید می‌کنم که شورای شهر در انتخاب شهردار کاملا مختار خواهد بود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران