شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 131105 | |

خراسان جنوبی|رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی گفت: امسال ۳۵ موکب خراسان جنوبی در ایام پیاده روی اربعین به زائران خدمات رسانی خواهند داشت.

خراسان جنوبی|رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی گفت: امسال ۳۵ موکب خراسان جنوبی در ایام پیاده روی اربعین به زائران خدمات رسانی خواهند داشت. به گزارش مهر، موسی جوینده دیروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: اربعین حسینی فصل بی بدیلی است که همه انسان‌های آزاده برای همایش بزرگ بشریت وقت می‌گذارند و هزینه صرف می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه موکب‌های استان خراسان جنوبی به ۲۰ هزار زائر اربعین حسینی اسکان خواهند داد و در هر وعده برای زائرین غذای گرم آماده می‌کنند، بیان کرد: در بحث بهداشت، درمان و خدمات پزشکی درمانگاه کامل و بی نظیری از سوی خراسان جنوبی مستقر شده و تنها مرکزی است که تمامی خدمات پزشکی را در خدمت زائران قرار می‌دهد. او  با بیان اینکه تعداد پزشکان و پرستاران اعزامی به عتبات عالیات در سال جاری نیز افزایش چشمگیری داشته است، اظهار داشت: در سال گذشته ۳۸۰ هزار قرص نان به صورت گرم در اختیار زائرین قرار گرفته و امسال نیز تعداد هشت دستگاه نانوایی آماده شده است. او با اشاره به اینکه در سال گذشته یک میلیون و ۲۰۰ هزار غذای گرم در اختیار زائران اربعین قرار گرفت، افزود: در سال گذشته همچنین بیش از ۲۰ هزار زائر نیز خدمات پزشکی دریافت کردند. جوینده با بیان اینکه در سایت خراسان جنوبی و شهر مقدس کاظمین پتو، زیرانداز، چادر و امکانات آماده شده است، گفت: برای اینکه خدمتگزاران خوبی باشیم به برکت حضور جدی مردم خراسان جنوبی همه ظرفیت‌ها آماده شده و اولین گروه زیرساخت خراسان جنوبی نیز اعزام شده است.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران