شماره امروز: ۵۴۷

برای اولین بار در کشور

| کدخبر: 131015 | |

برای اولین بار در کشور اپراتور اول کشور سیم کارت VIP را در نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۸ ارایه کرد.

برای اولین بار در کشور اپراتور اول کشور سیم کارت VIP را در نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۸ ارایه کرد.

 برای اولین بار در کشور، مشترکان همراه اول می‌‌توانند عکس دلخواه خود را روی سیم کارت VIP خود چاپ کنند. سیم کارت VIP برای اولین بار در ایران و با ابتکار همراه اول ارایه می‌شود و شامل عکس دلخواه مشترک روی سیم کارت است.  مشترکان همراه اول برای اولین بار در نمایشگاه ایران تلکام این سیم کارت‌ها را با گرفتن عکس در غرفه مخصوص و به صورت رایگان دریافت کردند.

این سیم کارت‌ها در ایران تولید می‌شوند و حاصل همکاری همراه اول با شرکت صنایع قطعات الکترونیک ایران است.

همراه اول تا کنون بیش از ۵۰ میلیون سیم کارت در ایران تولید کرده که بیش از ۱۰ میلیون سیم کارت ۲G-۳G و بیش از ۴۰ میلیون سیم کارت نسل چهارم (یوسیم) بوده است.

    همراه اول برای اولین بار در کشور sim-sd تولید می‌کند

همراه اول برای اولین بار با ارایه (sim-sd) استفاده از سیم ‌کارت و حافظه جانبی به صورت همزمان در گوشی‌‌های دوسیم‌ کارته را فراهم می‌کند.  همراه اول برای اولین بار در کشور سیم کارت sim-sd تولید می‌کند. سیم‌ کارت جدید که (sim-sd) نام دارد، دارای چیپ کارت حافظه میکرو اس‌ دی و چیپ نانوسیم است و امکان استفاده از سیم‌ کارت دوم و کارت حافظه به صورت همزمان را در گوشی‌‌های دو سیم‌ کارته بازار فراهم می‌کند. بیشتر گوشی‌ها هوشمند دوسیم کارته در بازار، تنها دو اسلات دارند که اسلات اول برای سیم کارت اول و اسلات دوم برای استفاده از سیم کارت دوم یا کارت حافظه است.  همراه اول قرار است «سیم-اس دی» را در حافظه‌های ۸، ۱۶، ۳۲ و ۶۴ گیگابایت تولید و به مشترکان خود عرضه کند. علاقه‌مندن برای پیش خرید سیم کارت جدید (sim-sd) می‌توانند به سالن همراه اول در نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۸ مراجعه کنند.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران