شماره امروز: ۵۴۷

با تمهیدات شرکت شهروند

| کدخبر: 130766 | |

مدیر عامل شرکت شهروند از عرضه کالاهای اساسی در فروشگاه‌های شهروند با کمترین قیمت نسبت به سایر مراکز عرضه کننده کالا خبر داد.

مدیر عامل شرکت شهروند از عرضه کالاهای اساسی در فروشگاه‌های شهروند با کمترین قیمت نسبت به سایر مراکز عرضه کننده کالا خبر داد.

به گزارش «تعادل»  از روابط عمومی شرکت شهروند، مسعود سریع‌القلم با بیان این مطلب گفت: در راستای حمایت از اقتصاد خانوار و کمک به معیشت شهروندان فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند در مقایسه با سایر فروشگاه‌ها نه تنها هیچ زمانی در افزایش قیمت‌ها پیشگام نبوده است بلکه با تمهیداتی که از قبل پیش‌بینی کرده بخش زیادی از اقلام اساسی شهروندان را با اختلاف قیمت فاحش نسبت به دیگر مراکز عرضه کننده کالا در دسترس شهروندان قرار داده است. مدیر عامل شرکت شهروند در ادامه با برشمردن اقدامات صورت گرفته در راستای تعدیل قیمت‌ها و کمک به تنظیم بازار در فروشگاه‌های شهروند تصریح کرد: طی رایزنی‌های انجام شده و اقداماتی چون پیش پرداخت خرید کالاهای اساسی و مشارکت در تامین و تولید اقلام، در حال حاضر برخی از کالاهای اساسی مانند برنج، روغن، دستمال کاغذی، مواد شوینده، رب گوجه فرنگی، تن ماهی و... با حداقل قیمت در فروشگاه‌های شهروند عرضه می‌شود و نیز گوشت گوسفند و گوساله با قیمت تنظیم بازار بطور مرتب در حال توزیع است. سریع القلم با اشاره به شرایط اقتصادی خاص در روزهای اخیر و هیجان خرید مردم در تامین کالاهای اساسی یادآور شد: خریدهای هیجانی به نفع خریدار و فروشنده نیست امیدوار هستیم با همراهی شهروندان و پرهیز از خریدهای هیجانی بتوانیم ضمن تداوم عرضه این محصولات با قیمت فعلی این اقلام را بدون هیچ کمبودی در اختیار شهروندان قرار دهیم. او در پایان با تاکید بر لزوم همدلی و همراهی شهروندان و مسوولان با یکدیگر خاطرنشان کرد: شرایط اقتصادی کشور تصمیمات هوشمندانه تمام شهروندان و مسوولان را می‌طلبد و امیدوار هستیم با تدابیر پیشگیرانه‌ای که شده به زودی شاهد کاهش التهاب بازار و هیجان خرید شهروندان باشیم.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران