شماره امروز: ۵۴۷

همراه اول در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی حضور فعال دارد

| کدخبر: 130764 | |

همراه اول با دو سالن اختصاصی و حضور در فضای باز، در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی شرکت می‌کند.

گروه تشکل‌ها

همراه اول با دو سالن اختصاصی و حضور در فضای باز، در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی شرکت می‌کند.

به گزارش تعادل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، اپراتور اول تلفن همراه کشور با اختصاص فضایی بیش از سه هزار مترمربع به غرفه‌های خود، بزرگ‌ترین حضور نمایشگاهی را در «ایران تلکام ۲۰۱۸» خواهد داشت.

بر اساس این گزارش، همراه اول در «ایران تلکام۲۰۱۸» با شعار «هوشمندی، همراه اول تو» در سالن‌های اختصاصی ۷، ۲۵A و فضای باز، با رویکرد ارایه خدمات نسل‌های ۳، ۴ و ۴.۵ تلفن همراه، آخرین دستاوردها، محصولات و خدمات نوین خود را عرضه می‌کند. همراه اول، به عنوان اپراتور پیشرو در حرکت به سوی ۵G در کشور، با اختصاص فضایی برای تجربه سرویس‌ها و به خصوص نرم افزارهای کاربردی تلفن همراه، معرفی و تست فناوری ۵G با همکاری آزمایشگاه شبکه‌های مخابراتی نرم افزارمحور دانشگاه صنعتی شریف اقدام به طراحی و پیاده سازی پلتفرم E۲E شبکه ۵G مبتنی بر رایانش ابری کرده است. کارخانه‌های هوشمند آتی، استفاده از فناوری‌های پوشیدنی نظیر حسگرهای مغزی، طراحی دروازه‌بان هوشمند و سرویس‌های V۲X (ارتباط ماشین با نودهای شبکه) از جمله کاربردهای طراحی شده   روی این پلتفرم است که در نمایشگاه تلکام در معرض دید عموم و متخصصان قرار می‌گیرد. همچنین در این نمایشگاه، سرویس جراحی از راه دور با همکاری دانشگاه تربیت مدرس ارایه می‌شود که در آن علاوه بر طراحی و ساخت ربات بومی، جراحی کرانیوتومی برای خونریزی مغزی حاد به صورت از راه دور انجام خواهد شد. معرفی باشگاه فیروزه‌ای، ارایه کلیه خدمات همراه اول در نمایندگی مستقر در نمایشگاه، تعویض سیم کارت به یوسیم، معرفی سامانه «همراه یار»، معرفی بسته‌های اشتراکی دیتا، معرفی «بسته دلخواهت را بساز»، «بسته‌های قیمتی دیتا و مکالمه»، مدار فیروزه‌ای و... از دیگر خدمات همراه اول در نمایشگاه امسال است. اپراتور اول در بخش خدمات ارزش افزوده، با تمرکز بر خدمات نوین، محتوای غنی و اپلیکیشن‌های کاربردی، با خدمات و پلتفرم‌های هوشمند، حدود ۲۰ سرویس از قبیل سرویس سامانه صیاد بانک مرکزی، جدید‌ترین آواهای انتظار، سرویس رایانش ابری، سرویس‌های پرداخت، اپلیکیشن خدمات خودرو شخصی، بازی‌های مبتنی بر واقعیت افزوده، سرویس‌های هواداری در حوزه‌های ورزش، فرهنگ، هنر و خدمات متنوع دیگر را رونمایی و معرفی خواهد کرد. در حوزه اینترنت اشیا با رویکرد استفاده حداکثری از منابع داخلی و بومی سازی، دستاوردهای همراه اول در کنتورخوانی هوشمند با تمرکز بر پروژه ملی هوشمندسازی کنتورهای گاز و معرفی کنتور و ماژول NB-IoT تولید داخل ارایه شده است. علاوه بر این با توجه به اولویت‌های کشور در راستای مدیریت بهینه منابع ملی، پروژه‌‌های «فهام» و «سپهتن» در کنار مفاهیم کشاورزی هوشمند و پایش هوشمند ناوگان شهری مطرح شده است.

توسعه درگاه‌های فروش مستقیم با نسخه جدید فروشگاه آنلاین به نشانی shop.mci.ir، ایجاد سامانه ۸۹۶۲ جهت ارسال سیم کارت‌های Usim به درب منزل، حراج خیریه شماره‌های رند و اختصاص درآمد حاصل از آن برای مدرسه سازی در مناطق محروم، برپایی فروشگاه جهت دسترسی آسان مشترکین همراه اول به انواع محصولات و خدمات از جمله ارایه و معرفی و فروش نقدی و اقساطی مودم‌های همراه، رونمایی از رنج جدید شماره‌های همراه اول در سامانه گلچین و ارایه سیم کارت انارستان از دیگر برنامه‌های اپراتور اول در نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۸ است. «حرکت اول»، به عنوان بخش سرمایه‌گذاری گروه ارتباطات سیار ایران در زمینه حمایت از کسب و کارهای نوپای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، آخرین دستاوردها و توانمندی‌های خود در حمایت، شتاب‌دهی و سرمایه‌گذاری در کسب و کارهای نوآور و نوپا را در این نمایشگاه معرفی می‌کند.

تشریح فعالیت‌های صورت گرفته در حوزه مسوولیت اجتماعی (CSR)، رعایت الزامات ایمنی در برابر تشعشع، تعالی سازمان و جذب و استخدام، در کنار مسابقه و سرگرمی از دیگر برنامه‌های همراه اول در نمایشگاه عنوان شده است. همچنین همراه اول همچون سال‌های گذشته، امسال نیز برای تعامل بهتر با خبرنگاران، در سالن اختصاصی اصلی خود (سالن۷)، «اتاق خبر» در نظر گرفته است.

گفتنی است نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی، ۱۱ تا ۱۴ مهرماه از ساعت ۹ تا ۱۷ با حضور بیش از ۲۳۰ شرکت داخلی و شرکت خارجی، در محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

 


  امکان خرید بسته‌های اینترنت از طریق پرتال اپراتور اول

    همراه اول از امکان خرید بسته‌های اینترنت از طریق پرتال این اپراتور خبر داد.  به گزارش «تعادل» از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، از تاریخ ۹ مهر ماه مشترکین دایمی و اعتباری می‌توانند در صفحه‌ معرفی بسته‌های اینترنت، گزینه‌ خرید را مشاهده کرده و بعد از کلیک   روی این گزینه، به درگاه Shop.mci.ir وارد شده و بسته مورد نظر را خریداری کنند. کلیه مشترکین بعد از ورود به درگاه شاپ می‌توانند با تایید خرید بسته‌ مورد نظر، یا از طریق قبض موبایل و یا با وصل شدن به درگاه بانک، بسته‌ اینترنت مورد نظر خود را خریداری کنند. همراه اولی‌ها می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پرتال این اپراتور به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران