شماره امروز: ۵۴۷

ساده سازی تعرفه پایه مکالمه همراه اول

| کدخبر: 130078 | |

همراه اول اعلام کرد از تاریخ اول مهرماه تعرفه پایه سرویس مکالمه درون و برون شبکه، یکسان می‌شود.

همراه اول اعلام کرد از تاریخ اول مهرماه تعرفه پایه سرویس مکالمه درون و برون شبکه، یکسان می‌شود.   از ابتدای مهر ماه سال جاری تعرفه پایه (آزاد) سرویس مکالمه درون و برون شبکه همراه اول یکسان می‌شود. براساس این گزارش، از یکم مهر ماه هر دقیقه مکالمه درون و برون شبکه بصورت تک نرخی برای سیم کارت‌های دایمی ۵۹۹ ریال و برای سیم کارت‌های اعتباری ۸۹۹ ریال محاسبه می‌شود.

در این اطلاعیه آمده است که این روش جدید قیمت گذاری موجب سهولت و شفافیت بیشتر در محاسبه هزینه مکالمات مشترکین خواهد شد. از مزایای دیگر این طرح کاهش تعرفه تماس‌های برون شبکه برای مشترکین دایمی و اعتباری همراه اول است. همزمان با اجرای این طرح که در چارچوب مصوبات رگولاتوری و منطبق با روش‌های روز قیمت گذاری در دنیا است جهت بالا بردن قدرت انتخاب و امکان مدیریت بیشتر هزینه مشترکین، بسته‌های مقرون به صرفه و متنوع مکالمه درون شبکه برای مشترکین دایمی و اعتباری همراه اول ارایه شده است. مشترکین دایمی و اعتباری می‌‌توانند با شماره‌‌گیری #۳۳۷*۱۰* بسته‌‌های مکالمه ماهانه را مشاهده و خریداری کنند.

گفتنی است پیش‌تر در سال ۹۳، طرح یکسان سازی تعرفه مکالمه برای مشترکین دایمی و اعتباری همراه اول صورت گرفت که به موجب آن، هزینه‌‌های جابه‌جایی در شبکه همراه، تعرفه‌های زمان اوج ترافیک و زمان غیر اوج ترافیک و هزینه‌های بین شهری و بین استانی حذف و تعرفه مکالمات درون شبکه برای مشترکین دایمی و اعتباری یکسان شد. اما به موجب طرح جدید، تعرفه تمامی تماس‌های درون و برون شبکه همراه اول نیز یکسان می‌شود. همراه اولی‌ها می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به پرتال این اپراتور به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران