شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 126807 | |

در شرایطی که برخی رسانه‌ها از کمبود سوخت در شهرهای شمالی خبر می‌دهند؛ خلیل پور مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی مازندران گفت:

مازندران|

در شرایطی که برخی رسانه‌ها از کمبود سوخت در شهرهای شمالی خبر می‌دهند؛ خلیل پور مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی مازندران گفت: مشکلی در تامین سوخت استان مازندران در حال حاضر وجود ندارد و به میزان مورد نیاز ذخیره‌سازی شده است.

خلیل پور گفت: مشکلی در تامین سوخت استان مازندران در حال حاضر وجود ندارد و به میزان مورد نیاز تامین و همچنین ذخیره‌سازی شده است. او با بیان اینکه ذخیره‌سازی به اندازه کافی هست از مردم خواست هجوم نیاورند، چون هجوم به جایگاه‌های سوخت فقط باعث صرف وقت و کاهش خدمات ارائه شده و ترافیک سوخت‌گیری بیشتر در داخل شهرها می‌شود. از سوی دیگر، حسینعلی طالبی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی مازندران منطقه ساری گفت: ازدحام موجود در برخی جایگاه‌ها، مربوط به تعطیلات تابستانی و افزایش سفر‌های برون شهری است و توزیع بنزین در جایگاه‌های عرضه سوخت به روال عادی ادامه دارد. او افزود: دولت در حال حاضر هیچ برنامه‌یی برای تغییر قیمت بنزین ندارد و از مردم تقاضا می‌شود با موج شایعات همراهی نکرده به خصوص آنچه در فضای مجازی مطرح می‌شود توجه نکنند. طالبی گفت: همانطور که وزیر نفت اعلام کردند، موضوع تغییر قیمت بنزین به ویژه دو نرخی شدن آن شایعه‌یی بیش نیست.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران