شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 126093 | |

سیستان و بلوچستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی سیستان و بلوچستان گفت: ۲۱میلیارد تومان معوقات پیمانکاران طرح آبرسانی سیار به روستاهای سیستان و بلوچستان پرداخت نشده است‌.

سیستان و بلوچستان   مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی سیستان و بلوچستان گفت: ۲۱میلیارد تومان معوقات پیمانکاران طرح آبرسانی سیار به روستاهای سیستان و بلوچستان پرداخت نشده است‌.

به گزارش «تعادل» به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی سیستان و بلوچستان، عبدالاحد ریگی اظهار داشت: هیات دولت برای مواجهه با مشکل خشکسالی، از محل اعتبارات کشوری، 30میلیارد تومان برای سیستان و بلوچستان اختصاص داده است که بدهی پیمانکاران از این محل پرداخت می‌شود‌.  او ادامه داد: از این اعتبار همچنین برای حفر و کف‌شکنی چاه‌ها نیز استفاده خواهد شد‌. با این اعتبار مشکل هزار و 257 روستا که شامل 60هزار و 396 خانوار با 251 هزار نفر جمعیت است، رفع خواهد شد‌.  ریگی گفت: در طرح آبرسانی سیار، سرانه اختصاص یافته برای هر نفر در شبانه‌روز 15 تا 20 لیتر است ‌که امیدواریم بتوانیم مشکل مردم را در روستا‌ها به زودی رفع کنیم. از پنج هزار و 594 روستای استان، سه هزار و 24 روستا فاقد سامانه آب‌رسانی و دو هزار و 570 روستا دارای سامانه است‌.  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بیان کرد: در یک هزار و 257 روستای استان با تانکر آب‌رسانی می‌شود و روستاهای جدید متقاضی آب هم به این روستاها اضافه می‌شوند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران