شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 125600 | |

مراسم رونمایی از چهار محصول جدید ایرانول با بالاترین سطح کیفی (سوپررونیا، سوپررونیا هیبریدی، سوپر رویال و سینتیوم) دارای تاییدیه بنز و رنو در هتل همای تهران، برگزار شد.

مراسم رونمایی از چهار محصول جدید ایرانول با بالاترین سطح کیفی (سوپررونیا، سوپررونیا هیبریدی، سوپر رویال و سینتیوم) دارای تاییدیه بنز و رنو در هتل همای تهران، برگزار شد.

به گزارش «تعادل» به نقل از روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، دراین مراسم که با شکوه خاص در شب ولادت حضرت معصومه(س) و با حضور مخدومی مدیرعامل تاپیکو، آقایان چگینی مدیرحراست شستا، خسروی عضو هیات‌مدیره تاپیکو و معاون اداری و مالی صندوق سرمایه‌گذاری سازمان بازنشستگی برگزارشد، از چهار محصول جدید ایرانول رونمایی شد.

عیسی اسحاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول در این مراسم طی سخنانی، گفت: چهار محصول جدید ایرانول دارای بالاترین سطح کیفی روز دنیا است که روغن موتور سوپر رونیا با سطح کیفی SN و گرید 5W30 مناسب برای تمامی خودروهای خارجی در ایران، سوپر رونیا هیبریدی که برای نخستین‌بار تولید شده و دارای سطح کیفی SN و گرانروی 0W20 است مناسب برای تمامی خودروهای هیبریدی، سوپر رویال با سطح کیفی SM و گرید 5W40 که حتی برای ون‌های دیزلی نیز مناسب است و سینتیوم محصول مشترک ایرانول و پتروناس با سطح کیفی SN و گرانروی 5W30 است که عرضه شده است.

او تاکیدکرد: خوشحالم که در سال حمایت از کالای ایرانی چهار محصول با کیفیت را به بازار عرضه خواهیم کرد تا از خروج ارز برای واردات روغن موتور جلوگیری شود و تمامی خودروهای وارداتی و هیبریدی می‌توانند روغن خود را با کیفیت همسطح روغن‌های مشابه خارجی و حدود 40درصد قیمت کمتر تامین کنند. مدیرعامل شرکت نفت ایرانول کیفیت برتر را شعار کلیدی و استراتژی این شرکت دانست وگفت: با افزایش کیفیت و تنوع محصولات و تکمیل سبد کالای خود توانستیم فروش انواع روغن موتورهای ایرانول را با حدود 50 درصد افزایش از 110 میلیون لیتر سال 94 به 160 میلیون لیتر در سال 96 برسانیم و سهم بازار ایرانول را از 19 به حدود 27درصد افزایش دهیم. اسحاقی تصریح کرد: چند محصول جدید دیگر بنزینی و دیزلی نیز جزو برنامه‌های این شرکت است که طی ماه‌های آینده و پس از آماده شدن اطلاع‌رسانی خواهد شد.

گفتنی است؛ در این مراسم از ماکت محصولات جدید ایرانول رونمایی گردید که به‌زودی به بازار عرضه خواهند شد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران