شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 125044 | |

استاندار تهران با اشاره به جنگ اقتصادی دشمن علیه کشور گفت: تمام کارهایی که امریکایی‌ها می‌توانند برای به زانو درآوردن اقتصاد ما انجام دهند، برنامه‌ریزی شده است

تهران|

استاندار تهران با اشاره به جنگ اقتصادی دشمن علیه کشور گفت: تمام کارهایی که امریکایی‌ها می‌توانند برای به زانو درآوردن اقتصاد ما انجام دهند، برنامه‌ریزی شده است از این‌ رو در شرایط فعلی وظیفه داریم که از منابع و امکانات کشور درست استفاده شود.

به گزارش تسنیم، محمدحسین مقیمی دیروز در مراسم افتتاح مجتمع آبرسانی رودافشان به روستاهای کلاک و یدره در جمع خبرنگاران گفت: مهم‌ترین رکن در اداره کشور مردم هستند، این مردم هستند که با پرداخت مالیات و حمایت از مسوولان ضمن ایجاد اشتغال، کشور را به سمت توسعه و پیشرفت سوق می‌دهند. او در ادامه تصریح کرد: امروز دو مشکل اساسی در کشور وجود دارد که نخست و مهم‌ترین آن بحث خشکسالی است که چندین سال است با این معضل روبه‌رو هستیم و امسال نیز به دلیل بارش کم و خالی شدن سدها در تامین برق این مشکل دوچندان شده است. استاندار تهران در ادامه با اشاره به لزوم صرفه‌جویی در مصرف برق افزود: باید با مدیریت مصرف بتوان این مشکل را حل کرد 10درصد مصرف برق را کم کنیم که این موضوع را به دستگاه‌های دولتی واگذار کردیم تا با تغییر ساعات کاری بتوان این 10درصد را جبران کرد از مردم هم تقاضا داریم در ساعت پیک مصرف که از ساعت 12تا 16 است، نهایت صرفه‌جویی در مصرف برق را داشته باشند. مقیمی سپس با اشاره به صرفه‌جویی در مصرف آب نیز بیان کرد: باید در مصرف آب نیز 20درصد صرفه‌جویی داشته باشیم که عمده این موضوع نیز به دستگاه‌های دولتی واگذار شده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران