شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 123983 | |

در شرایطی که اخبار ضد و نقیضی درباره پرونده ایرانشهر مطرح شده، رییس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت:

سیستان و بلوچستان|

در شرایطی که اخبار ضد و نقیضی درباره پرونده ایرانشهر مطرح شده، رییس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: تعداد افرادی که به عنوان شاکی خصوصی در پرونده آدم‌ربایی در ایرانشهر شکایت کردند به ۵ نفر رسیده است.

حجت‌الاسلام ابراهیم حمیدی در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: پرونده آدم‌ربایی در ایرانشهر تاکنون 5 شاکی خصوصی دارد که از این تعداد 3 نفر بحث تجاوز را مطرح کرده‌اند.

رییس‌ کل دادگستری سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: 2 نفر از این افراد در رابطه با موضوع آدم‌ربایی و دیگری به ‌دلیل ایراد ضرب و جرح شکایت کرده‌اند.

او با بیان اینکه کسانی که تحت عنوان تجاوز به عنف شکایت کردند همان 3 نفر اولیه بودند، تصریح کرد: یک نفر هم ادعا کرده که فرد دستگیر شده نسبت به 2 دختر وی ایجاد مزاحمت کرده که این مساله در حال بررسی است.

حمیدی با اشاره به اینکه موضوع تجاوز فقط در مورد یک شاکی پرونده محرز شده است، افزود: این شخص همان فردی است که سیم‌کارتش در ماشینی که برای آدم‌ربایی مورد استفاده قرار گرفته، کشف شده بود.

او در مورد افراد دستگیر شده در جریان این پرونده اظهار داشت: فرد دیگری که روز گذشته خبر بازداشت وی اعلام شد، در رابطه با پرونده آدم‌ربایی و تجاوز دستگیر نشده است. همچنین کسی که در شهر زاهدان دستگیر شده به این دلیل بوده که سلاحی که به همراه نخستین متهم کشف شد را در اختیار او قرار داده بودند. رییس ‌کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: 4 متهمی که در ابتدا شناسایی شده‌ بودند نیز تحت تعقیب هستند و دستورات قضایی برای دستگیری آنها صادر شده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران