شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 123096 | |

طرح اینترنت رمضان ویژه مشترکین همراه اول تا آخر ماه مبارک رمضان اجرا می‌شود.

طرح اینترنت رمضان ویژه مشترکین همراه اول تا آخر ماه مبارک رمضان اجرا می‌شود.

به گزارش «تعادل» به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در این کمپین که از ۱۰خرداد ماه اجرا می‌شود، مشابه بسته‌های اینترنت همراهی به هر یک از مشترکین، بسته‌یی هدیه داده می‌شود. بسته پیشنهادی به مشترکین بنا به الگوی مصرف آنها طراحی شده و شامل بسته‌های سه ماهه، یک ماهه و هفتگی است.

این کمپین شامل افرادی است که در حال حاضر از اینترنت همراه استفاده نمی‌کنند یا اگر از اینترنت استفاده می‌کنند، بسته فعال ندارند. هدیه‌ها برای برخی شامل بسته رایگان با حجم‌های مختلف یک ماهه یا یک هفته‌یی و برای برخی شامل بسته‌هایی با ۱۵ الی ۵۰درصد تخفیف خواهد بود.

در این طرح، بسته‌هایی که دارای رزرو خودکار هستند، رزرو خودکار آنها، بسته آلفا+ ۳۰ روزه با حجم ۲ گیگ+۲ گیگ هدیه شبانه به قیمت ۱۲هزار تومان است. همچنین در زمان خرید این بسته‌ها دارا بودن بسته رزرو به مشترک اطلاع داده شده و از وی تایید گرفته می‌شود. گفتنی است تا زمانی که کمپین رمضان فعال است، پس از اتمام حجمی یا زمانی بسته، محدودیتی در تعداد دفعات خرید مجدد بسته وجود ندارد. حتی مشترک می‌تواند پیش از اتمام بسته در حال مصرف، بسته پیشنهادی موجود در #۱۰۰۰* را رزرو نماید. بسته‌های پیشنهادی کمپین، هم مشترکین فعلی و هم مشترکین جدید را که تازه به شبکه پیوسته‌اند، شامل می‌شود. مشترکین می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به پرتال اپراتور اول به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران