شماره امروز: ۵۴۷

در ماه مبارک رمضان همراه اول ارائه می‌دهد

| کدخبر: 122134 | |

در ماه مبارک رمضان، همراه اولی‌ها می‌توانند با طرح ۵۵+۵ در هر تماس داخل شبکه خود پس از گذشت ۵دقیقه، دقایق بعدی را تا سقف ۵۵دقیقه رایگان صحبت کنند.

در ماه مبارک رمضان، همراه اولی‌ها می‌توانند با طرح ۵۵+۵ در هر تماس داخل شبکه خود پس از گذشت ۵دقیقه، دقایق بعدی را تا سقف ۵۵دقیقه رایگان صحبت کنند.  به گزارش «تعادل» و به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در پی استقبال مشترکان همراه اول از طرح ۵۵+۵ در سال‌های گذشته، این طرح در ماه مبارک رمضان امسال نیز اجرا می‌شود.  بر اساس این طرح در طول ماه مبارک رمضان امسال مشترکان با ثبت‌نام رایگان می‌توانند در تمام ساعات شبانه‌روز در هر تماس داخل شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) پس از گذشت ۵دقیقه مکالمه طبق تعرفه، دقایق بعدی را تا سقف ۵۵دقیقه در همان مکالمه رایگان صحبت کنند. لازم به ذکر است، تخفیف ۵۵+۵ در حالت رومینگ به شبکه روستایی و سایر اپراتورها قابل استفاده نیست.  زمان اجرای این طرح ۲۷ اردیبهشت تا ۲۴ خردادماه سال جاری بوده و کلیه مشترکان فعال دایمی و اعتباری در صورت فعال‌سازی طرح می‌توانند از مزایای آن استفاده کنند.  همراه اولی‌ها می‌توانند از بامداد نخستین روز ماه مبارک رمضان (۲۷ اردیبهشت) با ارسال عدد یک لاتین به ۸۰۵۵ یا شماره‌گیری #۴۲۱*۱۰* در این طرح ثبت‌نام کنند.

 صرف هزینه مراسم افطاری همراه اول برای امور خیریه

همراه اول هزینه‌های مراسم افطار در ماه مبارک رمضان سال ۹۷ خود را صرف امور خیریه می‌کند. به‌گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول در راستای حمایت از فعالیت‌های خیرخواهانه در نظر دارد، هزینه‌های مربوط به مراسم‌ افطاری خود را صرف امور خیریه کند. این اپراتور همچنین از شرکت‌‌های همکار خود خواسته تا در این امر خیر شرکت کنند.  پیش از این نیز در اسفندماه ۹۶، همراه اول هزینه اقلام تبلیغاتی نوروزی خود را صرف کمک به مردم زلزله‌‌زده استان کرمانشاه کرده بود.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران