شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 121824 | |

اصفهان| جلسه کمیته مدیریت فولاد مبارکه با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران فولاد مبارکه روز شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه برگزار شد

اصفهان| جلسه کمیته مدیریت فولاد مبارکه با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران فولاد مبارکه روز شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه برگزار شد و طی آن سبحانی پس از استماع گزارش‌های معاونان و مدیران نواحی شرکت ضمن قدردانی از رکوردهای کسب شده در فروردین ماه، روند رو به رشد ارتقای ایمنی در شرکت را ارزشمند دانست و بر توجه بیشتر به مباحث ایمنی، آماده‌سازی و پشتیبانی خطوط تولید برای توسعه سبد محصولات فولاد مبارکه و دستیابی به اهداف سالانه شرکت تاکید کرد.

به گزارش «تعادل» سبحانی در بخش دیگری از سخنان خود از اقدامات فولاد مبارکه در احیای زاینده رود تصریح کرد: به عنوان یک شهروند وظیفه داریم با ارائه پروژه‌ها و طرح‌های مختلف در حفظ منابع آبی و استفاده بهینه از آن همت گماریم. سبحانی در ادامه از پیش‌بینی و ارائه راهکارهای مناسب برای پشتیبانی خطوط تولید یاد کرد و گفت: پیش از اینکه موضوعات مختلف به گلوگاه تبدیل شود باید برای آنها راهکارهای مناسبی داشته باشیم. مدیرعامل فولاد مبارکه با تاکید بر اهمیت تولید محصولات کیفی با ارزش افزوده بالا تصریح کرد: باید بر کیفیت مواد و تجهیزات ورودی شرکت نیز نظارت بیشتری صورت گیرد تا مواد اولیه با کیفیت دراختیار خطوط تولید قرار گیرد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران