شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 121822 | |

گیلان| هر چند برخی گروه‌های سیاسی و جناحی این روزها تلاش می‌کنند تا به بهانه خروج ترامپ از برجام دستاوردهای دولت را زیر سوال ببرند؛ اما واقعیات میدانی در استان‌های مختلف نشان می‌دهد

گیلان| هر چند برخی گروه‌های سیاسی و جناحی این روزها تلاش می‌کنند تا به بهانه خروج ترامپ از برجام دستاوردهای دولت را زیر سوال ببرند؛ اما واقعیات میدانی در استان‌های مختلف نشان می‌دهد که مناسبات ارتباطی دامنه‌داری میان ایران و سایر کشورها ایجاد شده که ازجمله دستاوردهای برجام است. در همین خصوص معاون استاندار ساراتوف روسیه نسبت به توسعه روابط همه ‌جانبه تجاری، اقتصادی و سرمایه‌گذاری با استان گیلان و ایران ابراز تمایل کرد.

به گزارش ایرنا، آلکسی استرلینکف دیروز در نشست مشترک با رضا مسرور، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی اظهار کرد: هدف اصلی حضور ما در این منطقه افزایش سطح همکاری‌های تجاری بین 2 استان ساراتوف در روسیه و گیلان در ایران است. او با یادآوری 26میلیون دلار حجم مبادلات تجاری ساراتوف با ایران طی سال گذشته افزود: در تلاش هستیم که مبادلات تجاری ساراتوف با ایران به ویژه استان گیلان 2برابر شود. استرلینکف ادامه داد: محصولات کشاورزی مهم‌ترین محصولاتی بود که از طریق ساراتوف به جمهوری اسلامی ایران صادر شد و هیات همراه حاضر در این نشست، ارتباط تجاری خوبی با همتایان خود در ایران دارند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران