شماره امروز: ۵۴۷

اسحاقی در مراسم تقدیر از عاملین فروش شرکت نفت ایرانول:

| کدخبر: 121657 | |

مدیرعامل شرکت نفت ایرانول از عرضه روغن موتورهایی با تاییدیه رنو و بنز به بازار خبر داد.

مدیرعامل شرکت نفت ایرانول از عرضه روغن موتورهایی با تاییدیه رنو و بنز به بازار خبر داد.

به گزارش «تعادل» از روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، عیسی اسحاقی در مراسم تقدیر از عاملین برتر فروش شرکت نفت ایرانول، گفت: شرکت نفت ایرانول در سال حمایت از کالای ایرانی و در راستای افزایش کیفیت علاوه بر تاییدیه‌های خودروسازان مطرح جهانی، 5 محصول جدید طی ماه‌های آینده با سطح کیفی بالا و تاییدیه‌های بنز و رنو به بازار عرضه می‌کند.

اسحاقی اظهار داشت: در سال گذشته با همکاری پتروناس برای نخستین‌بار در کشور روغن دریایی تولید کردیم و به‌زودی روغن‌های صنعتی، موتوری و گریس را تولید و به بازار عرضه خواهیم کرد. مدیرعامل شرکت نفت ایرانول در ادامه به برخی اقدامات انجام شده در شرکت طی سال گذشته اشاره کرد و گفت: سال 96 یکی از بهترین سال‌های شرکت نفت ایرانول از اول تاسیس تاکنون بوده است و توانستیم رکورد تولید، فروش روغن موتور (با فروش نقدی) و صادرات را بشکنیم و بیشترین رشد فروش روغن موتور و افزایش سهم بازار را به خود اختصاص و خام‌فروشی را 40درصد کاهش دهیم.

اسحاقی در ادامه با اشاره به پایانه صادراتی با مخازن 25هزار تنی ایرانول در بندر امام، گفت: این مخازن مورد بهره‌برداری قرار گرفته که با این اقدام ذخیره‌سازی محصولات به سه برابر افزایش خواهد یافت و ان‌شاءالله به‌زودی افتتاح رسمی خواهد شد. در ادامه این مراسم کاظمی مدیر بازاریابی، فروش و صادرات شرکت نفت ایرانول نیز توضیحاتی در مورد سیاست‌های فروش این شرکت در سال گذشته و برنامه‌های آینده بیان کرد. گفتنی است در پایان این مراسم از عاملین برتر فروش شرکت نفت ایرانول با اهدای لوح، تقدیر به‌عمل آمد. اسامی عاملین حایز رتبه اول تا سوم عبارتند از: شرکت روانکاران صنعت پهلوانزاده، شرکت روانکار صنعت شاهوار و شرکت ریستاب روانکار ایرانیان.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران