شماره امروز: ۵۴۷

طرح «ایران خودروی فردا» به اجرا در می‌آید

| کدخبر: 121015 | |

گروه صنعتی ایران خودرو در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر توجه و به‌کار‌گیری جوانان در میادین مختلف طرح «ایران خودروی فردا» را اجرا می‌کند.

گروه صنعتی ایران خودرو در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر توجه و به‌کار‌گیری جوانان در میادین مختلف طرح «ایران خودروی فردا» را اجرا می‌کند.

به گزارش «تعادل» و به نقل از ایکوپرس هاشم یکه‌زارع مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: بدون شک جوانان تحصیلکرده نخبه ایران می‌توانند بر پیچیده‌ترین فناوری روز مدیریت کنند.

او با اشاره به هفته جوان و برنامه‌ریزی برای این قشر پرتلاش و توانمند تاکید کرد: طرح «ایران خودروی فردا» با هدف جذب و پرورش جوانان تحصیلکرده نخبه در کل زنجیره ارزش گروه صنعتی ایران خودرو به اجرا در خواهد آمد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو مهم‌ترین اهداف این طرح را ایجاد بستر و فرصت مناسب برای رشد و شکوفایی نیروی تحصیلکرده جوان نخبه کشور و ایجاد پشتوانه عظیمی از نیروی انسانی متخصص برای صنعت خودرو و صنایع وابسته دانست و اظهار کرد: افزایش پویایی و خلاقیت در بخش‌های مختلف زنجیره ارزش گروه صنعتی ایران خودرو و احیای امید در نسل جوان تحصیلکرده کشور از دیگر اهداف طرح ایران خودرو فرداست.

یکه‌زارع با اشاره به ارتقای صنعت خودرو و برند ایران خودرو در سطح جهانی و تقویت روحیه امید در نسل جوان نخبه کشور افزود: طرح «ایران خودروی فردا» می‌تواند از مهاجرت نیروی تحصیلکرده و جوان کشور جلوگیری کند.

او ادامه داد: در طرح «ایران خودروی فردا» که جزئیات کامل آن به زودی اعلام خواهد شد، حدود ۲۵۰ تا ۳۰۰ نفر از جوانان تحصیلکرده نخبه کشور جذب می‌شوند که این امر می‌تواند به تربیت مدیران آینده صنعت خودرو کشور کمک کند و باعث نهادینه شدن شایسته‌سالاری در این صنعت شود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران