شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 120857 | |

با توجه به اهمیت توسعه طرح‌های جدید و به‌روز‌آوری محصولات تولید شده فولاد مبارکه برنامه‌های جدیدی را در این بخش در دستور کار قرار داده است.

اصفهان|

با توجه به اهمیت توسعه طرح‌های جدید و به‌روز‌آوری محصولات تولید شده فولاد مبارکه برنامه‌های جدیدی را در این بخش در دستور کار قرار داده است. محمود اکبری معاون فروش و بازاریابی فولاد مبارکه از تولید محصول جدید در این شرکت در سال جاری خبر داد و گـفــت: بــرای ســـال جـــاری هدف‌گـذاری شـرکـت بر آن است تا به زودی ورق‌هایی با ضخامت کمتر از ۲ میلی‌متر (یعنی 1.8) را تولید کند. او با تاکید بر اینکه امکان تولید انبوه این محصول در شرکت فراهم است، تصریح کرد: فولاد مبارکه می‌تواند با تولید این محصول، بخشی از نیاز کشور را که از محل واردات تامین می‌شد، تولید کند و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهد.

اکبری زمان تولید و فروش این محصول را خرداد یا تیرماه سال جاری اعلام کرد و با اشاره به میزان فروش هدف‌گذاری شده فولاد مبارکه برای سال ۹۷ اظهار کرد: برنامه فروش سال جاری فولاد مبارکه به میزان ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تن است که نسبت به سال گذشته با افزایش ۶۰۰ هزار تنی همراه شده است. این در حالی است که قرار است برای تامین بازارهای داخلی بیش از ۸۰درصد این میزان محصول به بازارهای داخلی اختصاص یابد.

او افزود: میزان فروش گروه فولاد مبارکه (فولاد مبارکه، فولاد هرمزگان، ورق خودرو شهرکرد، فولاد امیرکبیر کاشان و شرکت گالوانیزه تاراز) در مجموع حدود ۹میلیون و ۶۰۰ هزار تن برای سال جاری هدف‌گذاری شده است.

اکبری ادامه داد: البته بازارهای هدف براساس محصولات صادراتی تعریف می‌شوند؛ به عنوان مثال، شرق آسیا بازار خوبی برای اسلب ایران است. در واقع بازارهای هدف متناسب با محصولات انتخاب می‌شود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران