شماره امروز: ۵۴۷

عضو سابق هیات‌مدیره باشگاه تراکتورسازی:

| کدخبر: 120616 | |

عضو سابق هیات‌مدیره باشگاه تراکتورسازی ضمن تشریح دلایل اعلام آمادگی سپاه برای واگذاری باشگاه تراکتور تصریح کرد: با رفتن سپاه، باشگاه تراکتورسازی با مشکل مواجه خواهد شد.

عضو سابق هیات‌مدیره باشگاه تراکتورسازی ضمن تشریح دلایل اعلام آمادگی سپاه برای واگذاری باشگاه تراکتور تصریح کرد: با رفتن سپاه، باشگاه تراکتورسازی با مشکل مواجه خواهد شد.

 محمداسماعیل سعیدی در گفت‌وگو با خانه‌ملت با اشاره به اعلام آمادگی سپاه برای واگذاری باشگاه تراکتورسازی گفت: بررسی شرایط قبل از مالکیت سپاه و بعد از آن نشان می‌دهد که چه تحولاتی در باشگاه تراکتورسازی رخ داده و تا چه میزان این واگذاری آثار مثبتی در باشگاه تراکتورسازی داشته است.

حضور سپاه در باشگاه تراکتورسازی باعث شد که برخی علیه سپاه فضاسازی‌ کنند و با مسمومیت افکار عمومی احساسات پاک مردم را تحت تاثیر قرار دهند.نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: همین نتایج مثبت موجب شد هواداران، کادر فنی و مدیران اجرایی باشگاه به سپاه اعتماد کنند، چراکه حضور سپاه در باشگاه صادقانه، مخلصانه و برای کمک به باشگاه بود.

سعیدی با انتقاد از وعده‌های اجرا نشده مسوولان در قبال باشگاه تراکتورسازی عنوان کرد: با وجود وعده‌‎های فراوان مسوولان در زمان واگذاری باشگاه اما همگان سپاه را پس از واگذاری باشگاه تنها گذاشتند، با وجود این سپاه جایگاه باشگاه را متحول کرد.

 سپاه تنها نهادی بود که برای مالکیت تراکتور اعلام آمادگی کرد

وی در پاسخ به این سوال که چه کسانی به وعده‌های خود در قبال باشگاه تراکتورسازی عمل نکردند، گفت: متولیان واگذاری و تصمیم‌گیرندگان در این خصوص افرادی بودند که چنین وعده‌هایی را دادند؛ در عین حال نکته مهم نیز این است که در آن زمان که باشگاه با بحران مواجه شده بود هیچ نهاد، ارگان یا فردی حاضر نبود قبول مسوولیت کند و سپاه تنها نهادی بود که برای مالکیت تراکتور اعلام آمادگی کرد.

 تراکتورسازی با رفتن سپاه به مشکل می‌‎خورد

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود: عدم حمایت‌های وعده داده شده و فشارهای بیرونی باعث شد که سپاه اعلام آمادگی کند که باشگاه را واگذار کند اما معتقدم نباید به این سادگی‌ها سپاه را از دست داد، چراکه قطعا با رفتن سپاه، باشگاه با مشکلات عدیده‌یی مواجه خواهد شد. سعیدی برای نمونه به یکی از تعهدات عمل نشده از طرف یکی از اسپانسرهای باشگاه اشاره و اضافه کرد: اسپانسر ایرانسل در قبال سه باشگاه پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی تعهداتی داشت که با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی مسوولان، اسپانسر فقط به تعهداتش در قبال استقلال و پرسپولیس عمل کرد و حمایت مسوولان از تراکتورسازی نسبت به استقلال و پرسپولیس کمتر بود.

 برخی به دنبال تحریک افکار عمومی علیه سپاه در تراکتورسازی هستند

وی با یادآوری اینکه باشگاه تراکتورسازی هواداران آذری زبان بسیاری نه فقط در داخل بلکه در خارج از کشور دارد، اضافه کرد: حضور سپاه در باشگاه تراکتورسازی باعث شد که افراد سودجو مخالف نظام علیه سپاه فضاسازی‌های بسیاری را ترتیب دهند و با مسمومیت افکار عمومی احساسات پاک مردم را تحت تاثیر قرار دهند.  سعیدی تصریح کرد: در چنین شرایطی که سپاه تنها بود، ضرورت داشت که از سپاه به صورت همه‌جانبه حمایت شود ولی عدم حمایت‌ها و مشکلات فراوان باشگاه موجب شد تا سپاه مجبور به واگذاری باشگاه شود.

عضو سابق هیات‌مدیره باشگاه تراکتورسازی یادآور شد: سپاه نه تنها در مدیریت باشگاه تراکتورسازی سودی نبرد، بلکه فقط در این باشگاه هزینه کرد و قطعا با رفتن سپاه از باشگاه تراکتورسازی باشگاه با مشکل مواجه

خواهد شد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران