شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 119215 | |

سمنان نماینده گرمسار و آرادان در مجلس دهم با بیان اینکه در تلاش برای اصلاح معابر روستاها هستیم، گفت: ۳هزارمیلیارد تومان قیر رایگان در بودجه ۹۷ تصویب شد.

سمنان  نماینده گرمسار و آرادان در مجلس دهم با بیان اینکه در تلاش برای اصلاح معابر روستاها هستیم، گفت: ۳هزارمیلیارد تومان قیر رایگان در بودجه ۹۷ تصویب شد.

به گزارش مهر، غلامرضا کاتب دیروز در نشست مشترک دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای گرمسار ابراز کرد: با توجه به اینکه اصلاح و بهسازی معابر روستایی در جلوگیری از مهاجرت به شهرها و افزایش اشتغال موثر است بنابراین ۵۴ درصد قیر رایگان به وزارت راه و شهرسازی اختصاص خواهد داشت.  او با بیان اینکه پروژه‌های راه‌سازی و بهسازی معابر روستایی در اولویت برنامه‌های دولت و مجلس قرار دارد، افزود: ۱۷درصد قیر رایگان به بنیاد مسکن و ۱۳درصد آن سهم وزارت کشور خواهد بود که بین دهیاری‌های کشور توزیع می‌شود.

عضو هیات‌رییسه مجلس با بیان اینکه ۲۰۰میلیون دلار اعتبار برای پروژه‌های آبخیزداری کشور تصویب ‌شده است، ابراز کرد: با توجه به کمبود بارش‌ها و وقوع خشکسالی این مهم می‌طلبد تا در راستای بهینه‌سازی مصرف آب اقدامات خوبی صورت گیرد که مجلس با تخصیص این اعتبار می‌کوشد تا بخشی از پروژه‌های آبخیزداری را به اتمام برساند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران