شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 119214 | |

خراسان‌جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: مهم‌ترین هدف استانداری در سال جدید بازاریابی‌های جهانی برای محصولات تولیدی و صنایع دستی استان است.

خراسان‌جنوبی  استاندار خراسان جنوبی گفت: مهم‌ترین هدف استانداری در سال جدید بازاریابی‌های جهانی برای محصولات تولیدی و صنایع دستی استان است.

به گزارش تسنیم، محمدمهدی مروج‌الشریعه دیروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار کرد: بودجه سال 97 در شفافیت و اطلاع‌رسانی از بودجه‌های کم‌نظیر بود و در این بودجه منابع درآمدی و محل‌های هزینه‌کرد به مردم اطلاع‌رسانی شد.  او با بیان اینکه تکلیف با 8 ساعت کار اداری ساقط نیست بلکه تکلیف با حد توان انسان است و آنچه خداوند در اختیار انسان قرار داده باید در خدمت به مردم گذاشته شود، افزود: یکی از اقدامات اساسی در سال جدید حضور تولیدکنندگان خراسان جنوبی در نمایشگاه نوروزگاه مشهد بود که تولیدات استان خراسان جنوبی برای زائران و مجاوران امام رضا(ع) به نمایش درآمد. استاندار خراسان جنوبی گفت: نمایشگاه مشهد با سالن خراسان جنوبی آغاز و با سالن خراسان جنوبی پایان یافت و جز شهرستان طبس همه شهرستان‌های خراسان جنوبی در نمایشگاه مشهد حضور داشته و پتانسیل‌های استان را معرفی کردند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران