شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 118666 | |

42 پارکینگ سطح شهر اصفهان در ایام نوروز سال 97 با ظرفیت 7هزار و 500 خودرو آماده خدمت‌رسانی به شهروندان و مسافران نوروزی است.

اصفهان|

42 پارکینگ سطح شهر اصفهان در ایام نوروز سال 97 با ظرفیت 7هزار و 500 خودرو آماده خدمت‌رسانی به شهروندان و مسافران نوروزی است.

به گزارش «تعادل» و به نقل از اداره ارتباطات رسانه‌یی شهرداری اصفهان، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان به تشریح برنامه‌های این معاونت در ایام پایانی سال و نوروز پرداخت و افزود: بر کیفیت خدمات و قیمت پارکینگ‌ها نظارت جدی خواهد شد. علیرضا صلواتی با اشاره به اینکه پیام‌های ترافیکی ایام نوروز از طریق مراکز رسانه‌یی روابط‌عمومی شهرداری به شهروندان و گردشگران اعلام می‌شود، اضافه کرد: صدای شهر و سیمای شهر در برنامه «اینجا اصفهان» وضعیت ترافیک و معرفی پارکینگ‌ها را به مسافران و شهروندان اطلاع‌رسانی می‌کند. همچنین این موارد از طریق رسانه‌ها و شبکه‌های رسمی شهرداری اصفهان در فضای مجازی نیز اطلاع‌رسانی خواهد شد. معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان با اشاره به تشکیل ستاد ناوگان اتوبوسرانی در ایام نوروز خاطرنشان کرد: ناوگان اتوبوسرانی از 25 تا 30 اسفند ماه سال جاری با تمام ظرفیت تا ساعت 22 فعال است. فعال بودن این ناوگان در این مدت برای افزایش توان سرویس‌دهی در ایام پایانی سال به خصوص در خیابان‌های منتهی به مراکز خرید و برای رفاه بیشتر شهروندان در دستور کار قرار دارد. او با اشاره به اینکه از تاریخ 20 تا 29 اسفندماه سال جاری زمان سرویس‌دهی بخشی از ناوگان اتوبوسرانی خطوط منتهی به مراکز خرید و خیابان‌های اصلی شهر تا ساعت 23 و 30 دقیقه و از میادین اصلی تا ساعت 21 و 30 خواهد بود، ادامه داد: در این مدت بخشی از ناوگان اتوبوسرانی به صورت فوق‌العاده در مسیرهای اصلی مشغول به کار خواهند بود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران