شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 117791 | |

بوشهر مدیر نیروگاه اتمی بوشهر با اشاره به تولید ۲۷میلیارد کیلووات ساعت برق از نیروگاه اتمی بوشهر گفت: از این میزان بیش از ۲۵میلیارد کیلووات ساعت آن به شبکه برق سراسری منتقل شد.

بوشهر   مدیر نیروگاه اتمی بوشهر با اشاره به تولید ۲۷میلیارد کیلووات ساعت برق از نیروگاه اتمی بوشهر گفت: از این میزان بیش از ۲۵میلیارد کیلووات ساعت آن به شبکه برق سراسری منتقل شد.

به گزارش تسنیم، حسین غفاری دیروز در همایش تجلیل از مهندسان بسیجی استان بوشهر با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی حلقه مفقوده نظام اقتصادی در عصر جهان کنونی است، اظهار کرد: تجاوز به خاک کشورها هیچ‌گاه به دور از طمع بیگانگان استعمارگر نبوده و کشور ما از این تجاوز بی‌نصیب نبوده است.

او با تاکید بر توجه به تولید ملی بیان کرد: اقتصاد مقاومتی پویا، مولد و پایه اقتصاد و فرصت‌زا محسوب می‌شود و در مرتبه‌یی تراز با جهاد علیه طاغوت است.  مدیر نیروگاه اتمی بوشهر، صنعت هسته‌یی را بخشی از ارتش 20میلیونی دانست و افزود: صنعت هسته‌یی به خود می‌بالد که زیر بار شدیدترین تحریم‌ها رشد کرد و به دست دانشمندان و نخبگان ایرانی به بالندگی رسید.  غفاری با بیان اینکه عزم کارکنان نیروگاه اتمی بوشهر در بهبود شاخص‌های اقتصاد مقاومتی 20ساله است، خاطرنشان کرد: تولید ملی مهم‌ترین محورهای اقتصاد مقاومتی دغدغه بسیاری از سران بوده است.

او با بیان اینکه نیروگاه اتمی در عمل به امر خداوند راهبرد تولید ایمن و مطمئن و با کیفیت برق را در دستور کار قرار داد، تصریح کرد: این نیروگاه اتمی از سال 1392 تاکنون 25میلیارد کیلووات ساعت برق تحویل شبکه سراسری داده که بیش از 2درصد برق کشور را تامین می‌کند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران