شماره امروز: ۵۴۷

قائم ‌مقام ارشد مدیرعامل ولوو تراکس خبر داد

| کدخبر: 116317 | |

قائم مقام ارشد شرکت ولوو تراکس از برنامه‌ریزی جامع و استراتژیک مشترک این شرکت با سایپادیزل با محوریت مشتری‌مداری و افزایش رضایتمندی خبر داد.

قائم مقام ارشد شرکت ولوو تراکس از برنامه‌ریزی جامع و استراتژیک مشترک این شرکت با سایپادیزل با محوریت مشتری‌مداری و افزایش رضایتمندی خبر داد.

 به گزارش «تعادل» به نقل از سایپا نیوز؛ خانم هلن ملکویست، قائم‌مقام ارشد مدیرعامل شرکت ولوو تراکس سوئد در حاشیه بازدید از شرکت سایپادیزل و دیدار با مدیران ارشد این شرکت با اعلام خبر فوق افزود: درحال حاضر همکاری نزدیکی میان دو کمپانی در جریان است که در این میان توجه به نیازها و خواسته‌های مشتریان ولوو در ایران، محور اصلی مذاکرات با سایپادیزل و تعیین اهداف آتی به شمار می‌آید.

وی با اشاره به دیدار خود با مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: مهندس جهرودی مدیری با تجربه است و مذاکرات بسیار خوبی در زمینه‌های تولید، سرمایه‌گذاری مشترک، موضوعات مالی و خدمات قابل ارائه به مشتریان با وی، مدیران ارشد گروه سایپا و سایپادیزل داشتیم که تحقق آن نیازمند کار گروهی منسجم و هماهنگ است که مصمم به اجرای آن هستیم.

ملکویست، سابقه همکاری بیش از 30سال با سایپادیزل را در نتیجه ارتباط و تعامل مناسب میان این دو شریک تجاری قدیمی دانست و خاطرنشان کرد: گروه سایپا و سایپادیزل ازجمله برندهای بسیار قوی و شناخته شده در ایران هستند و شرکت ولوو نیز به واسطه زمان طولانی حضور خود در ایران و عرضه محصولات خود توسط سایپادیزل به برندی محبوب و قابل اعتماد تبدیل شده است که این موفقیت ناشی از تفکر جهانی و توجه ویژه ولوو به مسائلی نظیر: کیفیت، ایمنی، نوآوری و مسائل زیست محیطی در محصولات تولیدی است.

وی تصریح کرد: یکی از برنامه‌های استراتژیک ولوو در ایران، تبدیل سایپادیزل به هاب صادراتی منطقه است که با توجه به ظرفیت‌های مناسب موجود درحال مطالعه روی کشورهای همسایه و بازارهای هدف هستیم تا بتوانیم زمینه‌های لازم برای صادرات محصولات تولیدی ولوو توسط سایپادیزل را فراهم آورده و شاهد عملکردی مناسب در صادرات محصولات ولوو از ایران باشیم.

قائم مقام ارشد ولوو تراکس در پایان، افزایش عمق ساخت داخل را یکی دیگر از برنامه‌های مشترک ولوو با سایپادیزل برشمرد و بیان کرد: استفاده از پتانسیل‌های موجود قطعه‌سازی در ایران که مطابق با قوانین و استانداردهای جهانی و شرکت ولوو تراکس باشد در دستور کار مشترک قرار دارد و قصد داریم با حفظ کیفیت محصول به درصد مناسبی از داخلی‌سازی محصولات در ایران دست یابیم.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران