شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 112085 | |

قائم‌مقام مدیرعامل همراه اول در جلسه سخنرانی برندگان جایزه مصطفی (ص)، حمایت از این جایزه را افتخاری برای همراه اول دانست.

قائم‌مقام مدیرعامل همراه اول در جلسه سخنرانی برندگان جایزه مصطفی (ص)، حمایت از این جایزه را افتخاری برای همراه اول دانست.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، جلسه سخنرانی برندگان جایزه مصطفی (ص)، شنبه ١١ آذرماه در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد و برندگان این جایزه «سامی ارول گلنبه» از ترکیه و «محمدامین شکراللهی»، درخصوص فعالیت‌ها و دستاوردهای خود سخنرانی کردند. این نشست با حضور، نصرالله جهانگرد معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران، امیرحسین دوایی معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حمیدرضا نیکوفر قائم‌مقام مدیرعامل همراه اول، سیداحمدرضا شرافت مشاور وزیر در امور بین‌الملل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدتقی احمدی رییس دانشگاه تربیت مدرس و جمعی از دانشجویان این دانشگاه، برگزار شد.

قائم‌مقام مدیرعامل همراه اول در این مراسم با بیان اینکه در هفته تولد پیامبر و با یادگار از لقب برگزیده او مصطفی (ص)،

به بزرگداشت دانشمندان مسلمان عصر خود، نشسته‌ایم، گفت: اقدام ارزنده‌یی توسط دبیرخانه جایزه مصطفی (ص) و با تامین مالی از طریق وقف، برای توسعه علمی و پژوهشی برنامه‌ریزی صورت گرفته است.

نیکوفر ادامه داد: باعث افتخار و برکت برای همراه اول است که به نمایندگی از مشترکین، سهامداران و کارکنان، حامی جایزه مصطفی (ص) و برگزاری این جلسه شده است. همراه اول به عنوان یک راهبرد، به‌دنبال توسعه همکاری‌های علمی و پژوهشی خود در حوزه ICT است و امیدواریم با حمایت همراه اول و دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تربیت مدرس، بتوانیم به موازات همکاری‌مان با دانشگاه صنعتی شریف، فعالیت‌های علمی در حوزه ۵G و مجازی‌سازی را تقویت کنیم. در این راه نیازمند ارتباط و همکاری با مراکز پژوهشی بین‌المللی و دانشمندان آنها هستیم.

شایان ذکر است یک‌شنبه ۱۲ آذرماه، در دومین دوره این مراسم، نشان عالی علم و فناوری جهان اسلام به دو دانشمند حوزه ICT، «پروفسور سامی ارول گلنبی» دانشمند کامپیوتر، مهندس الکترونیک و ریاضیدان کاربردی اهل ترکیه با مدلسازی ارزیابی عملکرد سیستم‌های کامپیوتری و «پروفسور محمدامین شکراللهی» دانشمند و دکترای علوم کامپیوتر و ارتباطات با ارائه اثری در زمینه کدهای رهرو، در تالار وحدت مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران