شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 111398 | |

همدان فرماندار ملایر با بیان اینکه تشکیل انجمن مبل و‌ منبت از ضروریات شهرستان ملایر است، گفت: صنعت مبل و‌ منبت ملایر به تنهایی می‌تواند مشکل اقتصاد‌ و بیکاری شهرستان را حل کند.

همدان  فرماندار ملایر با بیان اینکه تشکیل انجمن مبل و‌ منبت از ضروریات شهرستان ملایر است، گفت: صنعت مبل و‌ منبت ملایر به تنهایی می‌تواند مشکل اقتصاد‌ و بیکاری شهرستان را حل کند.

به ‌گزارش تسنیم عبدالعظیم رضایی دیروز در گرد‌‌همایی تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت مبل و‌ منبت ملایر با بیان اینکه همه صنعتگران شهرستان باید در انجمن مبل و‌ منبت شهرستان عضویت داشته و به دنبال ایده‌ها و طرح‌های جدید در این حوزه باشند، گفت: ‌طرح‌ها باید متناسب با سلایق همه اقشار و ‌متناسب با نیاز جامعه باشد و شما صنعتگران با افزایش تولیدات باکیفیت بالا اجازه ندهید که تولیدات ضعیف به هنر شما آسیب بزند.  رضایی با تاکید بر اینکه صنعت مبل و‌ منبت ملایر به تنهایی می‌تواند مشکل اقتصاد‌ و بیکاری شهرستان را برطرف کند، گفت: باید انجمن مبل و‌ منبت شهرستان به‌گونه‌یی ساماندهی شود که در عرصه ملی حرفی برای گفتن داشته باشد.

رضایی با تاکید بر اینکه تشکیل انجمن مبل و ‌منبت در ملایر برای رسمیت پیدا کردن اقدامات و فعالیت‌های این صنعت است، گفت: ضروری ‌است این انجمن با همکاری همه فعالان و صنعتگران، ادارات صنعت، معدن، اتاق بازرگانی و‌ کشاورزی شهرستان تشکیل شده و در سطح ملی حرفی برای گفتن داشته باشد. نایب‌رییس اتاق بازرگانی، صنایع و‌ معادن استان همدان نیز با بیان اینکه با تشکیل انجمن‌ می‌شود تمام فعالیت‌‌ها و اقدامات را در بستر قانونی انجام داد، گفت: اداره و‌ حیات انجمن مبل و‌ منبت ملایر بستگی به حضور همه فعالان‌ و صنعتگران این رشته دارد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران