شماره امروز: ۵۴۷

در سومین کنفرانس بین‌المللی کیفیت مطرح شد

| کدخبر: 102508 | |

در سومین کنفرانس بین‌المللی کیفیت، همراه اول موفق به کسب رتبه اول تعهد به کیفیت در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات شد. به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، سومین کنفرانس بین‌المللی کیفیت، سه‌شنبه ۱۳ تیرماه با حضور محمود نوابی معاون وزیر صنعت و رییس سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کننده،

در سومین کنفرانس بین‌المللی کیفیت، همراه اول موفق به کسب رتبه اول تعهد به کیفیت در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات شد. به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، سومین کنفرانس بین‌المللی کیفیت، سه‌شنبه ۱۳ تیرماه با حضور محمود نوابی معاون وزیر صنعت و رییس سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کننده، سید حمید کلانتری معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی، علی محمدی مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، حمیدرضا فولادگر رییس کمیسیون اصل ۴۴ مجلس شورای اسلامی، رویا طباطبایی‌یزدی رییس سازمان ملى بهره‌ورى، حمیدرضا مس‌فروش رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، جهانبخش سنجابی معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد و جمعی از مدیران ارشد صنعت کشور در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد.

انجمن حامیان استاندارد و کیفیت با هدف اجرای برنامه‌های مدون جهت افزایش آگاهی جامعه در مصرف محصولات مرغوب، بهبود فضای کسب و کار و توسعه و تحقق اقتصاد دانایی محور، همچنین در راستای طرح تحول و استقرار رویکرد نوین استاندارد‌سازی این همایش را برگزار کرد که همراه اول نخستین و بزرگ‌ترین اپراتور تلفن همراه کشور موفق به دریافت رتبه اول تعهد به کیفیت در ارائه خدمات بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور شد.

ارتقای بهره‌وری و رقابت‌پذیری محصولات ایرانی، بررسی و ارائه راهکارهای دستیابی به محصول صنعتی درجه یک، بهبود کیفیت تولیدات و خدمات برای رونق اقتصادی کشور، شناسایی و تجلیل از تولیدکنندگان کالا و خدمات باکیفیت، حمایت از نوسازی و تجهیز بنگاه‌های تولیدی به دانش فنی روز، چالش‌های محصولات ایرانی برای حضور در بازارهای جهانی، تبیین شاخص استاندارد و کیفیت در خصوص سازمان‌های خدمات محور از دیگر اهداف برگزاری این کنفرانس عنوان شده بود.

 اعطای نشان ارتباطی اقتصاد مقاومتی به همراه اول

از سوی دیگر به پاس فعالیت‌های شایسته در «نوآوری و خلاقیت ارتباطی» نشان ارتباطی اقتصاد مقاومتی و لوح سپاس به روابط‌عمومی همراه اول اعطا شد. به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، دیروز در سمینار «تبیین نقش روابط‌عمومی‌ها در تحقق اقتصاد مقاومتی» که در سالن جابرابن‌حیان دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد، بر اساس بررسی و داوری صورت گرفته به دلیل فعالیت‌های ارتباطی شایسته در شاخه «نوآوری و خلاقیت ارتباطی»، روابط‌عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) با دریافت «نشان ارتباطی اقتصاد مقاومتی» و لوح سپاس مورد تقدیر قرار گرفت. در این سمینار که با همکاری «موسسه پژوهشی توسعه اجتماعی ماندگار وزارت علوم، تحقیقات و فناوری»، «موسسه فرهنگی روابط‌عمومی آرمان» و «گروه‌های ارتباطات، روابط‌عمومی و روزنامه‌نگاری دانشگاه علامه طباطبایی» و با حضور چهره‌ها و مدیران برجسته اقتصادی و ارتباطی کشور برگزار شد، از روابط‌عمومی‌های پیشرو در زمینه اقتصاد مقاومتی تقدیر به عمل آمد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران