شماره امروز: ۵۴۷

| | |

اولین مرحله از دور جدید کمک‌های حمایتی در دوران کرونا برای خانوارهای هدف واریز شد. به گزارش ایسنا، حدود یک ماه پیش قرار بر این شد که در راستای حمایت از معیشت اقشار کم درآمد که در شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا کسب در آمد آنها مختل شده است،

کمک ۱۰۰ تا ۱۲۰ هزار تومانی واریز شد

اولین مرحله از دور جدید کمک‌های حمایتی در دوران کرونا برای خانوارهای هدف واریز شد. به گزارش ایسنا، حدود یک ماه پیش قرار بر این شد که در راستای حمایت از معیشت اقشار کم درآمد که در شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا کسب در آمد آنها مختل شده است، کمکی نقدی در چهار مرحله پرداخت شود و رییس‌جمهوری اعلام کرد برای جمعیت۳۰ میلیون نفری هر نفر ۱۰۰ هزار تومان واریز خواهد شود. بر این اساس اولین مرحله ساعت ۲۴ (پنجشنبه) به حساب سرپرستان خانوار واریز شد که بین۱۰۰ تا ۱۲۰ هزار تومان متغیر است؛ به‌طوری که پرداختی به افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی هر نفر ماهیانه ١٢٠ هزار تومان و برای سایر گروه‌ها ۱۰۰ هزار تومان است. افرادی که هیچ‌یک از اعضای خانواده آنها حقوق ماهانه دریافت نمی‌کنند، افرادی که هیچ‌یک از اعضای خانواده آنها بیمه‌پرداز نباشند، افرادی که اعضای خانوارشان طبق شاخص‌های بانکی از درآمدحداقلی برخوردار نباشند و همچنین افرادی که در گروه یارانه معیشت بگیر باشند مشمول دریافت مبلغ ۱۰۰ هزار تومان به ازای هر نفر هستند.

اونس طلا 1882 دلار شد

قیمت هر اونس طلا با ۰.۱۵ درصد کاهش به ۱۸۸۲ دلار و ۵۸ سنت رسید.به گزارش رویترز، در حالی که ارزش دلار اندکی ترمیم شده، قیمت طلا پس از افزایش قابل توجه سه جلسه گذشته امروز شاهد کاهش بود، اما به دلیل امیدها به نهایی شدن بسته محرک مالی جدید در امریکا، فلز زرد همچنان در مسیر ثبت سومین افزایش هفتگی متوالی باقی ماند. بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا با 0.15 درصد کاهش به 1882 دلار و 58 سنت رسید. از ابتدای هفته جاری تاکنون قیمت طلا 2.3 درصد رشد داشته است. قیمت فلز زرد در معاملات آتی نیز با 0.06 درصد افت به 1889 دلار و 30 سنت رسید.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران