شماره امروز: ۵۴۷

| | |

اسماعیل لـله‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی درگذشت همکار بانک رفاه و تعدادی از همکاران شبکه بانکی کشور را در اثر ابتلا به ویروس کرونا تسلیت گفت.

پیام تسلیت بانک رفاه درخصوص درگذشت همکاران بانکی

اسماعیل لـله‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی درگذشت همکار بانک رفاه و تعدادی از همکاران شبکه بانکی کشور را در اثر ابتلا به ویروس کرونا تسلیت گفت.  به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام به این شرح است:

بسمه تعالی

با سلام

شبکه بانکی کشور در طول عمر پر برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، همواره و در همه شرایط در کنار مردم شریف میهن اسلامی بوده و هست و علاوه بر حضور در هشت سال دفاع مقدس، هرگاه مشکلاتی از جمله سیل، زلزله یا بلایای طبیعی دیگری رخ داده، با تمام توان و ظرفیت در جهت رفع مشکلات مردم عزیزمان تلاش نموده است.  اینک که ورود ویروس کرونا در کشور عزیزمان و چندین کشور دیگر موجب دغدغه خاطر و احساس نگرانی این مردم گرانقدر شده است، باز هم همچون گذشته، همکاران خدوم و ساعی شبکه بانکی کشور و بانک رفاه کارگران آستین همت را بالا زده و با عزم و اراده راسخ سعی در ارایه خدمات مطلوب به هم‌وطنان خود دارند و در صف مقدم جبهه مبارزه با این ویروس در کنار کادر محترم پزشکان و پرستاران ایستاده‌اند تا با توکل به الطاف خداوند متعال و استفاده از تمام امکانات موجود در کمترین زمان ممکن ویروس کرونا را شکست دهند.  بانک رفاه کارگران با بیشترین حضور در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و همچنین حضور گسترده در اقصی نقاط میهن اسلامیمان، خود را خادم این مردم دانسته و از تمام امکانات خود در این مسیر استفاده خواهد نمود.  در این مسیر علی‌رغم تهیه اقلام مورد نیاز شعب از جمله محلول ضدعفونی کننده، ماسک، دستکش و مواد شوینده در حد مقدورات و با توجه به محدودیت‌های ایجاد شده، متاسفانه یکی از همکاران ارزشمند ما در استان قم و چند نفر از همکاران سایر بانک‌ها جان خود را فدای راه خدمت نموده و تعداد دیگری از همکاران نیز تحت درمان هستند.  بدینوسیله درگذشت این همکار بانک رفاه کارگران و همکاران شبکه بانکی را تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای این عزیزان علو درجات و برای بازماندگان صبر و سلامتی خواستاریم.  اطمینان دارم که با همت جمعی و بسیج تمامی امکانات کشور و حضور تمامی دستگاه‌های اداری به لطف خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، در کمترین زمان، ویروس کرونا شکست خواهد خورد و از کشور رخت برمی‌بندد و سال جدید را همراه با آرامش و سلامتی شروع می‌نماییم.  در پایان از هم‌وطنان گرامی درخواست دارم، با توجه به بستر مناسب خدمات الکترونیکی و اینترنتی و سامانه‌های بانکداری نوین در بانک رفاه کارگران و سایر بانک‌ها، حداکثر استفاده را از این سامانه‌ها داشته باشند.

پیام مدیرعامل بانک‌پاسارگاد به همکاران نظام بانکی کشور

در روزهایی که کلیه هم وطنان عزیز در آزمونی سخت به مبارزه با ویروس کرونا در قیام‌اند، همکاران مجاهد و ایثارگر نظام بانکی در خط مقدم جهاد اقتصادی کشور از جان مایه گذاشته‌اند تا با استمرار خدمت به هم‌میهنان گرامی، فعالیت‌های اقتصادی و مالی میهن عزیز در مسیر توفیق جریان داشته باشد. همکاران جان بر کف با تمام توان و با وجود مخاطرات فراوانی که در شرایط حساس کنونی متوجه آنان است با روی گشاده پذیرای هم وطنان در شعبه‌های بانک‌ها هستند.  مع الاسف در روزهای اخیر عده‌ای از این عزیزان در انجام دادن وظایف مجاهدت آمیز خود دچار بیماری کرونا شده و دعوت حق را سرافرازانه لبیک گفته‌اند. این ضایعه مولمه، تلخ و اسفناک را به خانواده‌های گرانقدر آنان، هم میهنان عزیز، به ویژه کلیه همکاران تلاشگر در نظام بانکی تسلیت عرض نموده، تشفی خاطر آنان را از سبحان بی نیاز عاجزانه مسالت می‌نماید. بی شک فداکاری جهادگرانه و یاد این عزیزان تا ابد در خاطر هم میهنان و نظام بانکی جاویدان خواهد ماند. کلیه بانک‌های کشور در کنار هم و با هماهنگی جهت حفاظت از سلامت هم میهنان و سرمایه انسانی خود نسبت به تامین امکانات بهداشتی و پیشگیری اقدامات لازم را به عمل آورده‌اند، لکن قطعا و ضرورتا این آمادگی‌ها بدون همکاری و همراهی مراجعه‌کنندگان موثر نخواهد افتاد. از کلیه هم‌وطنان گرامی درخواست می‌شود جهت کاهش مراجعه‌های ‌غیرضروری به شعبه‌ها از خدمات بانکداری مجازی و الکترونیک برای انجام دادن امور بانکی خود بهره گیرند و در این روزهای سخت گامی ارزشمند برای حفظ سلامتی خود و دیگر هم‌نوعان بردارند. توجه به حفظ سلامتی خود بهترین سلاح در برابر این ویروس است و یقین دارد هم میهنان عزیز هم چون گذشته با یاری یکدیگر و عزم جهادی با شعار «با مراقبت از خود، کرونا را شکست خواهیم داد» در این نبرد سخت نیز پیروز میدان خواهند بود.

رییس اداره روابط عمومی بانک رفاه منصوب شد

طی حکمی از سوی اسماعیل لـله گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران بهرام فرهی به سمت رییس اداره روابط عمومی این بانک منصوب شد. به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، فرهی دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت فناوری اطلاعات است و پیش از این دارای سوابق مدیریتی در بانک‌های رفاه، صادرات، دی و قرض‌الحسنه مهر ایران و موسسه مالی توسعه بوده است. گفتنی است، دکتر سعیدی رییس سابق این اداره به ریاست اداره مطالعات بازار و طراحی محصول این بانک منصوب شد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران