شماره امروز: ۵۴۷

| | |

محسن پورکیانی، به عنوان مدیرعامل شرکت بیمه البرز انتخاب شد. به گزارش روابط عمومی بیمه البرز،

محسن پورکیانی، به عنوان مدیرعامل شرکت بیمه البرز انتخاب شد. به گزارش روابط عمومی بیمه البرز، هیات‌مدیره این شرکت محسن پورکیانی، نماینده وزارت امور اقتصادی و دارایی در هیات‌مدیره بیمه البرز را به عنوان مدیرعامل برگزید.

این گزارش حاکی است، اعضای هیات‌مدیره شرکت بیمه البرز همچنین مجید علی پناهی، نماینده گروه مالی ملت در این هیات‌مدیره را به عنوان رییس هیات‌مدیره انتخاب کردند.

بنا بر این گزارش، محسن پورکیانی، مدیرعامل بیمه البرز که دارای مدارک کارشناس علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی و کارشناس ارشد مدیریت اجرایی دانشگاه تهران است، پیش از این سمت‌هایی از جمله مدیرعامل و رییس هیات‌مدیره، عضو و رییس هیت مدیره شرکت کارگزاری بورس، مدیر برنامه و بودجه، رییس اداره کل بازرسی و رسیدگی به شکایات، معاون امور شعب و نمایندگان داخل کشور، معاون مدیریت امور سرمایه‌گذاری‌ها، رییس اداره کل نظارت بر امور سرمایه‌گذاری را در شرکت سهامی بیمه ایران عهده‌دار بوده است. عضو شورای عالی بیمه و رییس شورای عمومی سندیکای بیمه‌گران، رییس هیت مدیره انجمن کارشناسان صنعت بیمه، نماینده وزارت امور اقتصادی و دارایی در تعدادی از کمیسیون‌های مشترک اقتصادی ایران با سایر کشورها از دیگر سوابق کاری محسن پورکیانی است.

همچنین مجید علی پناهی، ‌رییس هیات‌مدیره شرکت بیمه البرز که دانش‌آموخته اقتصاد بازرگانی از دانشگاه شهید بهشتی و مدیریت بیمه از دانشگاه آزاد اسلامی است از سال 1377 تاکنون به عنوان معاون و رییس شعب خرم آباد و همدان و مجتمع خدمات بیمه‌ای کریمخان زند شرکت بیمه البرز مشغول به فعالیت بوده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران