شماره امروز: ۵۴۷

| | |

بانک مرکزی اطلاعیه‌ای را در خصوص‌ خدمات بانکی در ایام اربعین صادر کرد که در آن تاکید شده ارز مورد نیاز را در داخل کشور و استان خود تهیه کنند.

بانک مرکزی اطلاعیه‌ای را در خصوص‌ خدمات بانکی در ایام اربعین صادر کرد که در آن تاکید شده ارز مورد نیاز را در داخل کشور و استان خود تهیه کنند. 100 یورو از طریق صرافی‌های مجاز بانکی می‌توانند دریافت کنند و سقف اسکناس دریافتی از خود پردازها نیز 500 هزار تومان شده است.

به گزارش «تعادل»، با توجه به لزوم خدمات رسانی مناسب شبکه بانکی کشور به زوار اربعین حسینی، روابط عمومی بانک مرکزی موارد ذیل را به اطلاع هموطنان عزیز می‌رساند. به‌منظور رفاه حال زوار محترم، سقف برداشت از خودپردازها از تاریخ ۱۵ تا اواخر مهر ۱۳۹۸ در مسیر راهپیمایی در استان‌های کرمانشاه، ایلام و خوزستان، روزانه پنج میلیون ریال است. هموطنان عزیز به‌منظور تامین ارز مورد نیاز خود تا سقف ۱۰۰ یورو یا معادل آن به سایر ارزها می‌توانند با دردست داشتن گذرنامه و کارت ملی به صرافی‌های مجاز یا بانک‌های ملی، ملت، تجارت، سپه، صادرات و پارسیان مراجعه کنند.. به زوار عزیز توصیه می‌شود ارز مورد نیاز را در استان‌های مبدأ تهیه کنند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران