شماره امروز: ۵۴۷

| | |

همزمان با بازدید دکتر لاریجانی از پروژه بیمارستان یک‌هزار تختخوابی شهرک سلامت خاتم قم؛ عملیات احداث مجهزترین مرکز درمان سرطان کشور با سرمایه‌گذاری بانک‌پاسارگاد آغازشد.

احداث مجهزترین مرکز درمان سرطان با سرمایه‌گذاری ‌پاسارگاد

همزمان با بازدید دکتر لاریجانی از پروژه بیمارستان یک‌هزار تختخوابی شهرک سلامت خاتم قم؛  عملیات احداث مجهزترین مرکز درمان سرطان کشور با سرمایه‌گذاری بانک‌پاسارگاد آغازشد.

با حضور دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی، عملیات ساخت مجهزترین مرکز درمان سرطان کشور، در شهرک سلامت خاتم و با سرمایه‌گذاری بانک‌پاسارگاد آغاز شد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، دکتر علی لاریجانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی از پروژه احداث شهرک درمانی، آموزشی و سلامت خاتم که با سرمایه‌گذاری بانک‌پاسارگاد و توسط هلدینگ نسیم سلامت پاسارگاد در حال ساخت است، بازدید کرد. همزمان با این بازدید عملیات احداث مجهزترین مرکز درمان سرطان در کشور در کنار بیمارستان هزار تختخوابی خاتم آغاز شد.

نماینده مردم قم در مجلس: بیمارستان خاتم، سطح کیفی ساخت بیمارستان در کشور را ارتقاء خواهد داد

دکتر علی لاریجانی در این بازدید ضمن تقدیر از تلاش و همت دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک‌پاسارگاد و همکاران وی برای ساخت این پروژه گفت: جایگاه شهر قم با توجه به وجود حوزه علمیه و مرقد مقدس حضرت معصومه‌(س) در این شهر، اقتضا می‌کرد که کار ساخت این بیمارستان با استانداردهای بالا انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای اجرای این پروژه احساس کردم در تراز خوبی دنبال می‌شود و شائق بودم برای پیگیری موضوعات آن وقت بگذارم تا کار ساخت بیمارستان خاتم پیشرفت کند. وی تصریح کرد: همت آقای قاسمی و بانک پاسارگاد جهت ساخت این بیمارستان، برای استان قم و کشور نمونه خوبی خواهد بود که سطح بیمارستان‌سازی در کشور را ارتقا خواهد داد. دکتر لاریجانی افزود: گزارش‌ها نشان می‌دهد ساخت این بیمارستان از نظر اجرا به لحاظ سرعت و دقت خوب پیش می‌رود که ارزشمند است، به همین جهت از همه مهندسان و شرکت‌های فعال در این پروژه تشکر می‌کنم.

رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موانع پیش‌روی ساخت بیمارستان خاتم قابل رفع است، اظهار داشت: با توجه به سرعتی که در تکمیل این بیمارستان وجود دارد، اکنون مهم‌ترین موضوع تأمین سرمایه‌انسانی است که باید از جوانان متخصص، آموزش‌دیده و با فرهنگ رفتاری جدید استفاده شود تا بطور کامل همه استانداردها در بیمارستان خاتم لحاظ گردد. نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: از هم‌اکنون تیمی را برای گزینش سرمایه‌انسانی از افراد در حال تحصیل جهت فعالیت در بیمارستان خاتم ایجاد کنید، زیرا باید سرمایه‌انسانی نیز با استانداردهای بیمارستان توازن داشته باشد.

  مدیرعامل بانک‌پاسارگاد: مهم‌ترین سرمایه هر سازمانی، سرمایه‌انسانی آن است

دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک‌پاسارگاد ضمن قدردانی از دکتر لاریجانی به‌دلیل پیگیری‌ دقیق که منجر به تسریع در عملیات ساخت بیمارستان خاتم قم شد، گفت: خوشحال هستیم که با الطاف الهی، این توفیق نصیب گروه مالی پاسارگاد شد. مراقبت‌ها و پیگیری‌های مستمر و منظم آقای دکتر لاریجانی نیز کار ما را هم سخت و هم سهل کرد. چراکه هم احساس مسوولیت ما را افزایش داد و هم مسیر را برای تحقق این امر هموارتر کرد. وی با بیان اینکه توجه ویژه‌ای به امر تأمین سرمایه‌انسانی کارآمد برای این بیمارستان خواهد شد، ادامه داد: ما معتقد هستیم مهم‌ترین سرمایه ما، سرمایه‌انسانی است. در بانک‌پاسارگاد نیز همین اعتقاد وجود دارد و آنچه را که به‌ عنوان سرمایه در صورت‌های مالی ذکر ‌می‌کنیم در حقیقت دست‌مایه است. مدیرعامل هلدینگ نسیم سلامت پاسارگاد: مرکز تخصصی درمان سرطان در بیمارستان خاتم، مجهزترین مرکز درمان سرطان خواهد شد دکتر مخبر مدیرعامل هلدینگ نسیم سلامت پاسارگاد ضمن ارایه توضیحاتی در خصوص پروژه شهرک سلامت خاتم گفت: شهرک سلامت خاتم به مساحت 100 هکتار، در سه قطب آموزشی، خدماتی- رفاهی و درمانی-سلامتی در حال احداث است. قطب درمانی- سلامتی شامل باغ گیاهان دارویی، اورژانس هوایی، کلینیک‌ها، بیمارستان 1000 تختخوابی و... است. در باغ گیاهان دارویی که حاصل دو سال مطالعه است، 101 نوع گیاه دارویی ارزنده قابل کشت است که در حال حاضر 36 گونه از آن در فضایی مدرن کشت شده است که آماده فرآوری و تولید هستند. بزرگ‌ترین بخش در قطب خدماتی-رفاهی نیز ساخت یک هتل 5 ستاره است.

عقبگرد تند «بیت‌کوین»

بهای بیت‌کوین در معاملات روز جمعه ۱۲ درصد ریزش کرد.

به گزارش رویترز، پس از آنکه در معاملات روز پنجشنبه، هر واحد بیت‌کوین از قله ۱۳ هزار دلاری نیز گذشت، در معاملات روز جمعه ارزش این ارز محبوب دیجیتالی بیش از ۱۲ درصد ریزش کرد تا قیمت آن به ۱۱ هزار و ۳۸۳ دلار برسد. قیمت هر بیت‌کوین در شرایطی در مرز بالای ۱۰ هزار دلار قرار دارد که در نخستین روز از آغاز سال جاری میلادی ارزش هر واحد بیت‌کوین تنها ۳۶۸۹ دلار بود. برخی از معامله گران معتقدند که روند صعودی روزهای اخیر می‌تواند معامله گران بیشتری را برای ورود به این بازار تشویق کند و روزهای خوب دیگری را رقم بزند اما برخی دیگر معتقدند که نوسان بیت‌کوین بیش از حد بالا است و ورود به آن کار عاقلانه‌ای نیست.بیت‌کوین که پر معامله‌ترین ارز دیجیتالی جهان لقب گرفته است از ماه آوریل تاکنون بیش از ۲۶۰ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است اما هنوز فاصله زیادی تا قله ۲۰ هزار دلاری ثبت شده خود در ماه دسامبر سال ۲۰۱۷ دارد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران